Jump to content

Robert Kozak

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About Robert Kozak

 • Rank
  VHS
 1. DZIAŁA:) Po odłączeniu z prądu i odczekaniu kilku minut zadziałało bez problemu. Pół dnia mi zajęło kombinowanie, a tu taka prosta sprawa. Czy wie pan dlaczego nastąpił taki błąd zaledwie po kilku dniach? Niestety teraz mam do wyboru tylko dźwięk PCM (przy oglądaniu tv). Wydaje mi się że wcześniej był jeszcze Dolby Digital. Czy pozostałe formaty dźwięku będą do wyboru dopiero gdy włączę film w lepszej jakości niż w tv? Dziękuję za pomoc.
 2. Witam. Od tygodnia ma tv Samsung QE65Q90RAT. Podłączyłem go do soundbara Harmon Kardon Enchant 1300. Wszystko działało dobrze. Niestety od 2 dni telewizor widzi że coś jest podłączone, ale nie wie co to (zdjęcie w załączniku). Zastanawiam się czy coś jest z telewizorem, soundbarem, kablem, a może to tylko ustawienia. Zresetowałem tv, ale nic nie pomogło. Urządzenia podłączone są kablem HDMI PureLink ProSpeed Series, pod wejście i wyjście HDMI ARC (w oneconect ARC jest pod HDMI3). Mam jeszcze jeden taki kabel. Zamieniłem je, ale nic nie pomogło. W tv włączona jest opcja HDMI-CEC. Źródło sygnału w soundbarze ustawione na TV ARC. Z góry dziękuję za pomoc.
 3. Po przeczytaniu waszych odpowiedzi, jednak skuszę się na kalibrację. Dziękuję za pomoc.
 4. Tak, może i mnie stać na kalibrację za 500 zł (na stronie https://skalibrujtv.pl/ min cena to 490 zł, także nie wiadomo ile by to wyszło), ale taka cena za godzinę roboty, to chyba prezes banku tyle nie zarabia. Panie XMAREK30 niech pan sobie nie myśli, że stać mnie na taki telewizor np. za miesięczną wypłatę. Zbierałem na niego bardzo długo, a w tym czasie było wiele innych opcji zakupu (wybór niby jest duży, ale każdy tv ma ma swoje wady). Dziewczyna do teraz jest na mnie wkurwi...., bo obiecałem jej nie wiadomo co, a tu chu.... Jak na razie telewizor nie jest warty swojej ceny. Skusiłem się na niego, ponieważ wcześniej kupiłem tv samsunga z wyższej półki i posłużył mi ponad 5 lat (skalibrowałem zgodnie z instrukcją, którą znalazłem gdzieś na forum). Działa cały czas, ale jest za mały. Jeszcze długo posłuży rodzicom. Niestety zmieniłem mieszkanie i potrzebowałem coś większego. Dziś znalazłem na forum informację, żeby poszukać kalibracji do starszych modeli. Podobno dużej różnicy nie ma. Jutro to sprawdzę. Pozdrawiam.
 5. Dziękuję za pomoc. Spróbuję zam ustawić. Jednak wydatek 500 zł za kalibrację, to zdecydowanie za dużo.
 6. Witam. 2 tygodnie temu kupiłem tv Samsung QE65Q90R. Chcę zrobić kalibrację. Niestety nigdzie na forach nie mogę znaleźć ustawień do tego modelu. Czy może ktoś podesłać linka do takich ustawień? Dodam że chodzi mi o ustawienia w trybie standard i sport. Z góry dziękuję
×
×
 • Create New...