Jump to content

Gruniu

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Gruniu

 • Rank
  VHS
 1. Gruniu

  Ambilight + HUE

  Ja mam ambilght 3 stronny. Dodalem zarowki z tylu tv i lampke (poki co jedna). Rozswietla mi cala sciane. Jest SUPER. Mam mostek hue i zaktualizowane oprogramowanie. Nie zauwazylem lagow. Zarowki kupilem uzywane z Allegro.
 2. Ja teraz próbuje coś zrobić, ale w menu Chrome mam komunikat: dostępne w przypadku konkretnych stron... Co dalej zrobić? Juz zrobilem. Pomogl restart tv.
 3. Od kiedy mam Philips z AndroidTV i ambilight, mam ustawione, żeby po wyłączeniu TV, podświetlał mi się telewizor, na określony czas. Fajny bajer na DobraNoc. Po ostatniej aktualizacji, pomimo takiego ustawienia w menu (amblight/zaawansowane/wyłączenie telewizora/stopniowe wyłaczenie), podświetlenie wyłącza się odrazu Czy może ktoś wie, jak to ustawić? Dodam, że kiedyś miałem problem z HDMI i pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, ale teraz nie pomogło.
 4. Button maper jest fajny, ale powoduje jakiś błąd w ustawieniach innych przycisków, np: nie działa przytrzymanie vol + i vol -. Klikając w daną aplikację, przyciskiem ok, rozwijają mi się menu, jak przy przytrzymaniu ok. Aplikacja nie zdała u mnie egzaminu. Szukam czegoś innego, choćby zmienić przycisk Netflix. Philips z Android 10 mam, a aplikacja która jest polecana w ty temacie na różnych forach, nie działa.
 5. Jak w temacie. Button remaper - świetne, ale po jej uruchomieniu, nie działa funkcja regulowania głośności trzymając przycisk vol + czy vol -
 6. Jak widać Ambivision śmiga. Wyjście z tunera idzie na rozdzielacz. Jedno wyjście idzie na tv. Drugie na konwerter HDMI-VGA. I ten sygnał analogowy trafia do sterownika. Sterownik można programować przez USB. Oglądam Philips HUE na YT i tam jest extra. Dlatego wybór padł na tv Philips.
 7. W chwili obecnej mam tv LG i tam zastosowałem Ambivision. Samoróbkę i chodzi super. Zastanawiam się, czy nie skorzystam jeszcze z tego. https://youtu.be/wu1jkPdGEkc
 8. Jak w temacie. Jak to wykonać? Czy do Philips hue, wystarczy tylko mostek i dwie żarówki, czy może coś jeszcze muszę dokupić? https://allegro.pl/oferta/zestaw-startowy-philips-hue-2-x-e27-mostek-rgbw-9239107483?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 9. Stawiam na Philips bo ambilight. Ale wszystkie maja 3 stronny i takie badziewne piloty. LG mam obecnie, ale 50" z ambivision - fajne i pilot magic. Jest jeszcze Sharp na android. Czy do androida mozna dokupic pilota, cos na wzor PilotMagic w LG? A moze LG lub Sharp (tu takze android) i dolozyc w/w ambivision lub zestaw Philips HUE Play?
×
×
 • Create New...