Jump to content

robertokot251

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

9 Neutral

About robertokot251

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, ktoś ma/posiada tv tej marki? chodzi mi o te model z 2020 z matryca FALD i strefowym wygaszaniem, na papierze wygląda to ok - cenowo bardzo ok ale czy to nie jest jakiś marketing - jesli ktoś posiada to poroszę o wrażenia.
 2. "za duzo TV innego producenta na stanie"
 3. 55" w zupełności wystarcza przy 3m... chyba że ktoś ma słaby wzrok albo ktoś lubi się naświetlać wielkim ekranem z odległości 1,5m
 4. nie pisałem że jest ogólnie lepszy, bo nie jest, tylko ten jeden parametr ma wyżej, jak ktoś będzie często korzystał z 4K HDR to tylko i wyłącznie min. Q70 i XF9005, a dla tych co korzystają z sygnału HD to taka wysoka jasność nie jest potrzebna...
 5. Witam, mam kilka pytań do użytkowników modelu RU8002 w wersji 55" : 1. Jak wygląda równomierność podświetlenia? nie występuje zjawisko bandingu (brudnego ekranu) i cloudingu? 2. Jasnosć matrycy nie jest zbyt wysoka? materiały w HDR raczej ciemne? do materiałów w SDR wystarczy średnio jasnym pokoju? 3. Matryca 120Hz daje radę w sporcie i szybkich scenach w filmach? - nie ma smużenia, podwójnych konturów? obraz jest płynny i bez szarpania/klatkowania? 4. System smart bez problemów? wszystko działa - youtube, hbo go, netflix? żadnych problemów z wifi? 5. Dźwiek na dobrym poziomie jak na LCD? 6. Czytałem gdzieś że ten model ma na stałe załączone samościemnianie matrycy i nie da się tego wyłączyć?, podobono są też modele z matrycą w wersji v2 i tam nie ma tego problemu... 7. Jak wygląda kwestia kontrastu i czerni przy oglądaniu filmów wieczorem bez światła w pokoju? i czy wystepuje clouding? 8. Jakieś inne wady i zalety...?
 6. może dobra opcja to 55RU8002? jesli komuś nie zależy na efekcie HDR (mało nitów)? jednolitość szarości lepsza niż w Q70 i XF9005 wedłu Rtings więc mniejsze prawdopodobieństwo brudnego ekranu i bandingu, dobry kontarst, szeroka paleta barw i matryca VA 120Hz.
 7. 7304 - panel 60Hz, uboga paleta barw, brzydka ramka
 8. Posiada ktoś jeszcze ten model w rozmiarze 40" - kurz, niebieskie przebarwienia na matrycy to wada tego modelu? - clouding i vertical banding jest obecny? sczzególnie na banding mam uczulenie czyli pionowe brudne pasy przy szybkich ruchach kamery - aplikacje smart działają jeszcze mimo upływu lat? - naziemnej DVB-T2 raczej nie obsłuży? - Podświetlenie jest krawędzwiowe czy direct? z tego co widzę to jednak direct, bo diody z tyłu - Czytałem też że nie bardzo się nadaje do dynamicznych scen np. sport czy szybkie akcje w filmach bo traci ostrość i są przyciecia oraz że tylko w trybie film nie ma efektu samoczynnego ściemniania tv. rozważam zakup używki 40" do małej sypialni do max. 700/800zł pzdr.
 9. ktoś jeszcze posiada q70 lub q80 i podzieli się wrażeniami?
 10. hehe ja nie pytałem o sharpa chyba zabłądziłeś
×
×
 • Create New...