Jump to content

Edward Zagóra

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Edward Zagóra

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj zainstalowałem do swojego xf9005 najnowszą aktualizację. Wszystko przebiegło pomyślnie. Niestety z początku działało bardziej zaawansowane wyszukiwanie głosowe. Teraz nie działają już komendy w rodzaju "wyłącz telewizor", "ustawenia". Inne komendy w rodzaju zapytania o pogodę, czy przykładowo wiek znanej osoby działają prawidłowo. Czyli znikły te powiązane bezpośrednio z ustawieniami telewizora. Jak to wygląda u Was?
 2. ...a czy w rozdzielczości1440 chodzą na oreo płynnie i czy hdr przy takiej działa. Czy jest wogóle jakaś koleracja pomiędzy rozdzielczością i hdr. Jezeli np. przełącze na hd, to hdr może dalej działać?
 3. Na Youtube także dobrze działa HDR? W dolby vision także? Bo mnie na razie w YT w ogóle nie działa. Może mam słaby net - 15mbps. 4 k też sie nie załącza automatycznie, ale przy ręcznym załączeniu i odczekaniu na momencik dla zbuforowania jest ok. Czy jak przy Oreo trochę się poczeka, nic nie pomoże i dalej ścina? Na dniach bede miał światłowód, pewnie będzie lepiej.
 4. Lv 426 Jak szybki masz net? Czy przed aktualizacją Youtube ustalał automatycznie najwiekszą rozdzielczość? Czy HDR jest mocno zauważalne, czy to takie zastanowianie się czy jest, czy nie?
 5. Też tak myślę, jak chwilę zpauzuję, to dalej wyswietla bez zacięć. Czy są jakieś wymagania szybkości w stosunku do hdr? Jakoś nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Nagrałem demo hdr z komputera na pendrive i tez nie zauwazam efektu. Choć do końca nie umiem stwierdzić czy to sie dobrze wgrało na pendrive.
 6. Mam już Sony XF9005 w domu. 4 k na Youtube nie działa, nie mówiąc o HDR. Ikonka na Youtube wyświetla że odtwarza automatycznie w rozdzielczości 1440. Po wymuszeniu na 4 k tnie mocno. Szybkość internetu jaką mam to 15 mb, czy to mało, czy coś z tym telewizorem?
 7. Ale przecież jakbym sobie spróbował po czasie 8-kę, to jak cofnę do fabrycznych to powinien być taki jak na początku. Tylko szkoda by mi było kalibracji, bo mam darmowa przy zakupie.
 8. To super że jest. Czekam na dostawę telewizora, a juz się nawet zastanawiałem nad wycofaniem zamówienia. Na szali mialem Lg b8 i właśnie Sony 9005 i niuanse czasem przeważały w jedna i druga stronę. Ciekawe czy automatycznie zaktualizuje mi się żeby była ta obsluga hdr. Rozumiem, ze to jeszcze jakaś aktualizacja przed android 8
 9. Czy pojawia się na ekranie informacja że jest hdr ?
 10. a na "7"-ce nie cieło? A co z tym hdr w końcu, niektórzy mówią że z Youtube mają inni ze nie?
 11. To i tak to chyba nie ma sensu. Przecież HDR jest też w 4 k i co z tego że go wykryje jak będzie ścinać. ? Sorry, nie doczytałem że na android 7 już wykrywa, to w takim razie nie warto aktualizować
 12. ...a wykrywa i wyswietla automatycznie że jest ? To po aktualizacji na android 8? Czytałem na stronie Sony co wniosła nowa aktualizacja i o tym nic nie piszą. Bardzo sie cieszę jak faktycznie jest HDR z Youtube! ...a wykrywa i wyswietla automatycznie że jest ? To po aktualizacji na android 8? Czytałem na stronie Sony co wniosła nowa aktualizacja i o tym nic nie piszą. Od kiedy to się zmieniło? Bardzo sie cieszę jak faktycznie jest HDR z Youtube!
 13. Sony XF 9005 nie wspiera HDR z Youtube. Czy mozna temu jakoś zaradzić? Może odpalenie Youtube na PC, albo smartfonie, albo jakaś inna aplikacja np. Vimeo. Jak z 4k z Youtube, jaka szybkosc netu wymagana?
 14. ...a pod tym względem 55" Xf 9005 bardziej podobny do tego pierwszego, czy drugiego?
×
×
 • Create New...