Jump to content

p4we1

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About p4we1

 • Rank
  VHS
 1. Jak u Was z realizacją zamówień z bezvacia w MM? Ja jeszcze zastanawiam się ciągle miedzy Sony a Panasonikiem ale mimo to w promocji bez VAT zamówiłem 49FX700 i czekam już ponad 2 tygodnie. Towar jest niby w drodze już od tygodnia. Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem.
 2. Dzięki za odpowiedź. W czym dokładnie wg Ciebie będzie miał ten Panasonic przewagę nad Sony? W sklepie ciężko sprawdzić ale z tego co widziałem kolory, czerń, biel, ostrość są lepsze w Sony natomiast Panasonic ma lepszą płynność i chyba trochę lepsze skalowanie. Nie wiem na ile to kwestia samych ustawień (porównywałem na trybach kinowych z lekkim dostosowaniem gotowych ustawień). Jeśli Panasonic to może dokupienie Chromecasta da mi dodatkowo tą funkcjonalność multimedialną jakiej oczekuję?
 3. Cześć Zastanawiam się nad wyborem TV 49 cali pomiędzy Panasonic TX-49FX700E a Sony KD-49XF7596. Oczekiwania: - jak najlepsza jakość obrazu dostępna w technologii IPS (m. in. szeroka paleta barw, płynność, kontrast) - dobra czerń jak na IPS (wiem że to to co VA ale zależy mi na kątach) - wyjście audio analogowe (stary sprzęt audio) - łatwa współpraca ze smartfonem oraz przyjazna obsługa z pilota - szybki system operacyjny Użytkowanie: - obejrzenie filmu pełnometrażowego + serialu raz w tygodniu - na co dzień youtube po ok 30min + spotify w przypadku Sony - bajki dla dzieci z youtube lub np netlixa 30min dziennie - generalnie TV ma zastąpić monitor desktopa do powyższych zastosowań - w przyszłości nie wykluczam podpięcia konsoli do gier Sony ma androida i funkcjonalnie chyba wszystko czego mogę potrzebować. Podoba mi się obsługa YT oraz Spotify i możliwość wyłączenia obrazu podczas słuchania muzyki. Panasonic - jakość i płynność obrazu - ogólnie chyba jest polecany jeśli ktoś upiera się na IPS. Po oględzinach w sklepie: Sony bez upłynniacza klatkowało mocno. Po jego włączeniu chyba OK. Panas nawet w marketowym świetle wydaje się mieć jaśniejszą czerń wpadającą w granat oraz gorszą ostrość a także zmienne barwy kolorów w zależności od kąta patrzenia. W przypadku Panasonica - rozważyłbym zakup Android BOXa od Xiaomi ale nie wiem czy można wtedy obsługiwać w pełni TV tylko jednym pilotem (chodzi o wybudzenie tv poprzez sygnał z tv boxa) Jakie są wasze sugestie? Byłem nastawiony na Panasonica ze względu na jakość obrazu poświęcając dla niej funkcjonalność systemu jednak teraz mam lekki mętlik w głowie. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...