Jump to content

polo508

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About polo508

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma ktoś już aktualizacje do Androida 8? Niby wznowili miesiąc temu a u mnie dalej brak ?
 2. Dobra jeszcze jeden drobny problem mam, do tej pory wszystko działało jak należy, ale ostatnio pilot przy komenda h głosowych zawsze na komendę odpowiada wyszukaniem czegoś w internecie zamiast wykonania tej czynności. Przykładowo chciałem zmienić kanał wyszukuje o nim informacji. Tak samo nie można zmienić źródła sygnału głosowo. Wie ktoś w czym problem? Coś w ustawieniach? Wcześniej działało normalnie ?
 3. Dokładnie o to mi chodziło. Troche słabo że nie da się tego wyłączyć tylko na konkretnym źródle sygnału bo przez to pasek nie będzie się pojawiał przy oglądaniu TV (karta CI+) no ale jakoś z tym mogę żyć ?
 4. Mały trochę irytujący problem, wie ktoś jak wyłączyć ten pasek informacyjny na górze? Ten który się pojawia bo jak zmieniamy źródło sygnału. Bo na PS4 za każdym razem jak wpada trofeum to wyskakuje też ten pasek i robi się taka jak by sekundowa przerwa
 5. A jak to z tym Androidem jest, trzeba na coś uważać żeby go szczególnie nie obciążać? ?
 6. Dobra kupiłem XF85 w wersji 43 cale jednak. Wie któs może czy są w internecie jakieś ustawienia dla niego które mógł bym wykorzystać żeby wszystko ładnie działało?
 7. Ja do tego akurat podchodzę tak, obecne ograniczenia wymuszają na mnie niejako 43 cale, ale ze jestem jeszcze ciągle względnie młody, bo 29 w sierpniu to chyba jeszcze nie jest dużo?? Więc w obecnym mieszkaniu przy tych ograniczeniach pewnie nie będę mieszkał do końca życia, więc w przyszłości zawsze mogę zdegradowac mniejszy wyświetlacz do roli drugiego TV w domu kupując cos większego. Kupił bym XF90 i to pewnie 55 gdyby tylko miejsce na to pozwalało, ale niestety nie pozwala obecnie
 8. Fajnie żeś to wymyślił ? Hmm no nic decyduje się na Sony chyba. Wezmę 43 cale XF85, IPS mi aż tak nie przeszkadza bo w aktualnym Philipsie też jest i nie narzekam. Z 49 i tak jest problem z dostępnością, nawet Sony ma tylko powystawowe.
 9. U mnie jest ten problem ze decydując się na 49 już z czegoś rezygnuje bo jedna szafkę chyba pobawię drzwi bo inaczej w ogóle nie będzie dostepu? A tak szczerze jak byś miał wybierać XF85 43 cale czy Philips 49pus8303/12, co byś wybrał? Bo Philipsa mieć nawet taniej.
 10. Już teraz 42 cale jest totalnie na styk, 49 nie wejdzie w regal i planowałem go postawić przed wnęka, więc już do ściany jest kawałek ?
 11. Tylko ze XG90 z tego co jest w instrukcji to ma mieć szerokość podstawy 101,5 co przy moim regale 95 jest zdecydowanie za dużo ?
 12. Na stronie Sony niby pisze ze 98, 7 więc prawie 4 mm by wystawaly? W porównaniu do XF85 to jest przepaść bo tam niecałe 70. Matryca w XF90 jest VA? Jak kąty wyglądają w nim? Bo nie ukrywam często oglądam TV tak przesunięty jakieś 20 cm w bok od krawędzi ekranu.
 13. Czyli jak sporo czasu ugladam TV z odległości mniejszej niż 2 metry będąc jakieś 20 centymetrów na prawo od krawędzi ekranu to wtedy IPS będzie lepszy? Czy różnica jeszcze nie będzie aż tak widoczna? ?
 14. Wie ktoś może ile w najszerszym miejscu ma rozstaw pomiędzy stopkami XF90 w wersji 49? I jaka maja ogólna długość? Mam dość wąski regal (95cm) i zastanawiam się czy będzie bezpiecznie stać ? Bo według strony Sony te w XF85 są dużo węższe i jeśli XF90 się nie zmieści to wezmę XF85
×
×
 • Create New...