Jump to content

Samsung4K-7series

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Samsung4K-7series

 • Rank
  VHS
 1. Szerokość pasma 5Ghz to Auto (20/40/80MHZ). Wydaje mi się , że to nie jest kwestia routera, sam telewizor nie wykrywa wszystkich sieci dookoła (przypuszczam , że tych na 5Ghz). To jest nowy telewizor , a sam samsung mówił kiedyś że wszystkie telewizory smart tv samsung odbierają sygnał w dwóch zakresach. Z drugiej jednak strony czytałem, że to nie do końca prawda , ponieważ czytałem w internecie , że pewien użytkownik posiadał smart TV Samsunga i on nie widział sieci w paśmie 5 Ghz. Pasmo 2.4 Ghz nieraz przytnie przy oglądaniu filmów z youtuba przez moją matkę, jest to bardzo denerwujące.
 2. Niby jakiś inny router Linksysa mam w miejscu zamieszkania. Tylko on jest jedno zakresowy, czyli nie o to chodzi. Zastanawiające jest to ,że telewizor nie widzi sieci udostępnianej z telefonu Samsung Galaxy A5 2017, a już Samsung Galaxy J5 2016 działa. Domyślam się, że A5 działa w pasmie 5GHZ, a J5 w pasmie 2.4GHz. Sprawdziłem jeszcze raz jak telewizor odbiera w pasmie 2.4 Ghz , z routera i chyba nie ma zakłóceń transmisji o której mówił mi siostrzeniec mimo sporej ilości sieci wi-fi do okoła. Tylko dlaczego telewizor nie działa w paśmie 5ghz, może faktycznie to niekompatybilny router, z drugiej jednak strony z Smartphona Samsung Galaxy A5 2017 też nie odbiera sygnału. Dziękuje za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam. Grzegorz
 3. 1.Nie testowałem z innymi routerami,bo takich nie posiadam. Wydaje mi się ,że to nie jest kwestia routera ponieważ laptop ma zasięg w paśmie 5GHz w pokoju z telewizorem. 2.Wiem o tym , ale jak wyżej laptop w paśmie 5 GHz daje radę. Router ma dwa oddzielne radia dla 2.4Ghz i 5 Ghz . Dziękuje za zainteresowanie tematem. Pozdrawia. Grzegorz.
 4. Witam. Posiadam telewizor Samsung 4K , TV 50 UE50NU7092, 7-series. Router to AirLive AC-1200R, dynamiczny adres IP od dostawcy. Telewizor łączy się przez wi-fi z internetem przez router w paśmie 2.4GHz. Natomiast jakość działania w tym paśmie mnie nie zadowala. Dlaczego Telewizor nie działa z sieciami w paśmie 5GHZ? Wpisywałem wszystko kilka razy i nie działa, nie widzi ssid ,gdy jest nie ukryty. Czy ten telewizor w ogóle obsługuje sieci w paśmie 5 Ghz ? Może trzeba coś podłączyć dodatkowego z pudełka do telewizora , aby zobaczył sieci w pasmie 5 Ghz ?
×
×
 • Create New...