Jump to content

Grzegorz Sajewicz

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Grzegorz Sajewicz

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, dziękuję. Wybór się krystalizuje. Czy z tymi kątami aż tak źle jest jak to opisujecie?
 2. Ok, 65 cali OLED to wydatek ok 10 000 PLN. W tygodniu oglądam 2-3 mecze i max. 1 film. Wydać tyle kasy po to aby oglądać mecze? Proszę o poradę w zakresie TV w budżecie ok 6500 PLN.
 3. Właśnie zacząłem oglądać ten model - Sony XF90: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd-65xf9005.bhtml#opinie który jest wymieniony w poradniku: https://hdtvpolska.com/jaki-telewizor-kupic-przeglad-tv-z-2018-roku-najlepsze-do-filmow-seriali-sportu-i-gier/ i mówisz, że nie warto?
 4. Cześć, będę wdzięczny za pomoc w wyborze TV. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2. 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-4m. 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1osoba. 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost. 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać. 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Świeci mocno w ekran. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Panasonic 55 Plasma z 2013. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K, HD. 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Amplituner kina domowego. Dekoder TVHD. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-3. 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Taką aby nie odbijała światła. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Mecze sportowe oraz filmy z Netflix. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Okazjonalnie. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie. 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Po równo. 17. Preferencje co do wielkości? 65 cali. 18. Co Cię denerwuje w telewizorach? 19. Preferencje co do marki ? Samsung, Panasonic tak. LG - nie. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie wiem. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 6500,00 PLN. Będę wdzięczny za pomoc. Znalazłem taki model: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qled-qe65q6fna.bhtml Czy jest wart ceny? Czy jakiś lepszy w tej cenie? Poczekać jeszcze parę tygodni? W razie pytań, chętnie odpowiem.
×
×
 • Create New...