Witam serdecznie,
Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.
Otóż w moim 2 letnim C21 od kilku dni mam problem z aplikacjami. Canal plus online bardzo kiepsko działa, problemy były i z You Tube i CDA. Postanowiłem go zatem zresetować i przywrócić do ustawień fabrycznych. Niestety tu pojawia się problem- nie mogę załadować umów użytkownika, więc i pobrać aplikacji, zalogować się na konto lg. Próbowałem kilka razy i nic- nie mogę tych umów załadować i zaakceptować. Teraz człowiek żałuje, że nie wziął czegoś na google tv.
Czy może ktoś poradzi mi w tym problemie?
Pozdrawiam serdecznie