Jump to content

JARECZKO

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About JARECZKO

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak trochę z innej beczki które modele samsunga QLED mają Dolby Atmos ?? Mój QLED Q6F z 2018r nie ma, lub nie mogę znaleść nigdzie w ustawieniach. Ale jak sukam na stronie Samsunga to najnowsze NeoQLED i też nie ma na stronie nic o Dolby Atmos ... To przepraszam które mają ?? Czy ja źle szukam ??
 2. A powiedz mi jak działają akumulatory w głośnikach surround ?? Bo czytałem opinie że po pewnym czasie ledwo co trzymają. Ktoś też napisał w komentarzach że po kilku miesiącach zestaw zaczął grać delikatnie ciszej i po kontakcie z serwisem podobno że to normalne i pod koniec gwarancji potrzebny jest serwis. Czy zauważyłeś coś podobnego u siebie ?? Bo w sumie byłem już zdecydowany ale teraz się waham.
 3. Dzięki Widzę że większość poleca kable Audioquest więc chyba na te się zdecyduję. Z ciekawości zapytam jeszcze czy kable MagicLink to dużo gorsza jakość, dużo niższa półka ??
 4. Pytanie do autora : Jak spisuje się JBL bar 9.1, czy jesteś zadowolony ?? Warto wydać te pieniądze ?? Właśnie zastanawiam się nad zakupem tego sounbara i też mam telewizor Samsunga ale QLED 6F
 5. TV -- Samsung QLED Soundbar -- LG bar 9.1 A jak wypadają kable firmy MagicLink ?? Jaka to jest mniej więcej półka jakościowa produktów tej firmy ??
 6. A chociaż macie jakieś doświadczenie która z tych 2 firm jest lepsza, godna zakupu : MagicLink vs AudioQest
 7. Ale jeśli jest taka różnica w cenach to chyba coś musi być na rzeczy ??
 8. Długość 1 m -- 2,5m Ceny nie mam na razie sprecyzowanej, zależy mi na jakości i trwałości na lata.
 9. Witam Jakie firmy robią najlepszej jakości kable HDMI 2.1 ?? 1. MagicLink 2. AudioQest 3. Cxcable 4. Inne... Szukam kabla HDMI 2.1 do połączenia telewizora z Soundbarem. Zależy mi na jak najlepszej jakości aby kabelek starczył na lata. Chciałbym aby zarówno obraz lub dźwięk nie tracił nic na jakości. Obecnie używam kabla HDMI Cxcable do połączenia telewizor - dekoder, ale to chyba średnia półka. Jakie są wasze opinie ??
×
×
 • Create New...