Jump to content

martino1989

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About martino1989

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okno od zachodu, okno na ścianie prostopadłej do TV 7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG 42LV3550 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Netflix, Spotify, HBO GO, ładny obraz do Netflixa 4K 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Dekoder UPC 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder UPC, telefon 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matowa 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, mecze piłkarskie 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Z aplikacji, Yotube, Netflix, HBO GO itp 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Raczej wieczorem, w weekendy w dzień 17. Preferencje co do wielkości? 50-55 cali 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolno działające menu 19. Preferencje co do marki ? Sony, Samsung, Philips(?) 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ~3400 zł 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie Witajcie, powiem szczerze, że byłem mocno nastawiony na Philipsa 55PUS7303, ale po wczytaniu się w negatywne opinie, mam lekki mętlik w głowie... Miałem okazję kupić ten TV za 2799 zł. Ogólnie po przewertowaniu multum stron, skupiłem się na dwóch modelach z tematu posta, czyli na Samsungu UE49MU7002 i Sony KD-49XE8005. Preferowałbym 55 cali, ale niestety większe TV z tych modeli wykraczają już poza mój budżet. Zdecydowałem się więc na mniejsze modele, tym bardziej, że nie siedzimy aż tak daleko od TV. I tutaj mam spory dylemat. Z tego co udało mi się dowiedzieć, to Samsung ma matrycę VA i 60Hz, ale brak androida, a Sony ma matrycę IPS 60Hz i Androida. Chciałbym w jak największym stopniu sterować telefonem, więc Android wydaje się tutaj doskonałym rozwiązaniem, ale z drugiej strony matryca VA chyba lepiej spisze się do oglądania wieczorami seriali na Netflixie i HBO GO i do meczów piłkarskich. Czy Samsung w ogóle posiada aplikację HBO GO? Wiem, że Samsung UE55MU7002 ma do tego matrycę 120Hz, ale tak jak mówię, delikatnie jednak przekracza mój budżet... Co Waszym zdaniem powinienem wybrać? A może zaproponujecie mi jeszcze jakąś inną alternatywę?
 2. Ja z kolei mam podobny problem i chciałbym wziąć Philips 55PUS7303 i już jestem mocno zdecydowany, ale chciałbym jeszcze poznać opinie posiadaczy
 3. Cześć, przymierzam się do zakupu telewizora, budżet to maks 3300 zł :) Chciałbym telewizor 50-55 cali i jestem dosyć mocno zdecydowany na Philips 55PUS7303/12. Został mi od polecony przez dwie osoby, ale chciałbym jeszcze poznać Wasze zdanie :) Czy warto inwestować w ten TV? Co o nim sądzicie?
×
×
 • Create New...