Jump to content

luisgomes6

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About luisgomes6

 • Rank
  VHS
 1. Skoro ten Samsung jest wyraźnie lepszy, to zakładając, że nie chciałbym kupować powysystawowego, warto dołożyć do 9-10 tysięcy na niego? Z tego co kojarzę, taka byłaby cena za nowy. Czy przesiadając się z 5-letniego 55 calowego Phillipsa, nie odczuje aż takiej różnicy miedzy Samsungiem, a nieco tańszymi Phillipsem i Sony? Z kolei z tej dwójki, widzę że ciężko zdecydować który jest lepszy. Szczerze mówiąc, jeśli oba są bardzo dobre i odpowiednie pod moje wymagania, z doświadczenia wolałbym Phillipsa. Jeszcze jedno pytanie: czy Samsung będzie także lepszy do oglądania sportu? Poza mistrzostwami na codzień oglądam go także sporo.
 2. Przemyśle sprawę. Gdybym jednak chciał zamówić TV w najbliższym czasie, to na który z wyżej wymienionych, zdecydowałbyś się prędzej?
 3. Witam wszystkich. Chciałbym zmienić mojego Phillipsa 55PFL6007K/12 kupionego prawie 5 lat temu, na nowszy model, o lepszych parametrach, ale przede wszystkim - większym rozmiarze. Zdecydowałem się na TV 65 calowy. Zrobiłem głęboki przegląd forum i wybór padnie pomiędzy trzema modelami: -Philips 65PUS8102/12 (w Euro RTV od ręki za 7000 złotych) -SONY KD65XE9005 (w Kajcie od ręki za 7350 złotych) -Samsung UE65KS9500 (na Allegro za 7000 złotych, jednakże poekspozycyjny, inny ciężko dostać) Uprzejmie proszę o doradzenie, który z nich będzie najtrafniejszy, na podstawie odpowiedzi na poniższe pytania. Być może w związku z moimi preferencjami, lepiej zwrócić uwagę na jeszcze inny model? 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 35-40m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-4m3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? standardowo 2, ale często również 3-6 osób4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? ze wszystkim miejsc siedzących, raczej na wprost, albo niewielki kąt (na pewno nie bokiem)5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć6. Jak słońce świeci w pokoju ? za plecami7. Jaki masz obecnie telewizor ? Phillips 55PFL6007K/128. Co chcemy aby telewizor posiadał ? wysoką płynność przy sporcie, porządną jakość filmów, niskie lagi przy grze na konsoli9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Kino domowe, odtwarzacz Blu-ray, konsola PS4 (wkrótce pewnie PS4 PRO:))11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? około 6 godzin12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie skupiałem się na tym13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sportowe, motoryzacyjne, hity filmowe (na kanałach typu HBO, bądź podłączam laptopa pod TV)14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? sporadycznie, ale mogłoby się zdarzyć15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? sądzę, że byłoby to około 30% czasu spędzanego przed TV (czyli 30% z 6 godzin)16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? zdecydowanie wieczorami17. Preferencje co do wielkości? 65 cali18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? przymulanie19. Preferencje co do marki ? raczej brak, choć ostatnio pozytywnie wspominam Phillipsa, ze względu na płynność działania oraz ciekawą technologię Ambilight20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8000 złotych Z góry dziękuję za każdą pomoc! Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. :)
×
×
 • Create New...