Jump to content

zyga000

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by zyga000

 1. Potwierdzam też to zauważyłem na A1. Co ciekawe na jednym z meczów w połowie mistrzostw. Później już nie, więc nie wiem dlaczego tak.
 2. Proponuję jeszcze celowe maksymalny użycie dzienne na poziomie 4h. Też ochroni ekran. Całe szczęście, że nie gram...
 3. To normalny komunikat jak włączysz tv na hdmi, a nie ma włączonego źródła HDMI, np. dekodera. Pytanie dlaczego się włącza. Też mam problemy przy Sony A1 z bravia sync. Co prawda nie takie jak ty, ale coś tam nieraz się nie zgadza. A to wejście się przełącza na inne przy włączeniu np. dekodera.
 4. Zgadzam się. Stary beczulkowaty był o wiele lepszy. Rozmieszczenie kluczowych klawiszy. Ale co zrobisz. Żeby chociaż wyglądał...
 5. Jak YouTube i HDR to Sony odpada
 6. A masz w takim razie przy 4k uhd rozpoznanie HDR na jakimkolwiek filmie?
 7. W tej chwili na moim A1 występują pozycje DV lub 4k lub Hd. Nie ma pozycji HDR, jak coś jest z HDR to od razu DV. Przed wprowadzeniem DV były HDR. I teraz pytanie czy wszystkie pozycje HDR są jako DV czy części pozycji HDR (tych bez DV) na Sony nie rozpoznaje.
 8. Czy aby na pewno? U mnie tv nie widzi HDR w Netflix w pozycjach oznaczonych Ultra HD.
 9. Tracę już nadzieję. Wczoraj fajny wreszcie obraz na TVP 4K, a na c+ 4k her nie był ciemny. Czyli to jednak wina nadawcy lub nc+. Dziś pierwszy mecz 1 połowa fajnie, na drugiej zabawa, raz dobrze raz znowu dno. 2 i 3 mecz na tvp znowu przeswietlony z bladymi kolorami.
 10. Chyba coś mylisz z tym HDR. W tv dostępny jest tylko na 1 kanale.
×
×
 • Create New...