Jump to content

Michał Zarzycki

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Michał Zarzycki

 • Rank
  VHS
 1. A jak system LG vs Panasonic. Jest na którymś HBO GO tak jak na systemie Samsunga? Dla mnie obsługa to też istotna sprawa .
 2. Czy warto dołożyć do FZ800 55" . Też jest w promo za 5689 zl co wydaje się być mega okazją. Jeden z dwóch LG lub Panasonic wyląduje u mnie w sypialni na ścianie.
 3. FZ800 55" jest w obniżonej cenie 5689 PLN Ciekaw jestem czy poprawili Andka i działa już znośnie i jak się ma sprawa z dźwiękiem w porównaniu z LG 55 B8 za 4389 PLN W ten weekend wezmę któryś z tych dwóch TV korzystając z promo bez vat i się mocno zastanawiam czy warto dokładać do Panasonic. To będzie tv do sypialni wyłącznie streeming Netflix i Hbo. Zakładam że jakość obrazu pomiędzy tymi modelami jest w rzeczywistosci marginalna . Jakieś sugestie , chętnie się zapoznam .Pozdr MZ
 4. To niesamowite jak bardzo internet odmienił funkcje telewizora i jak ważne jest szybkie działanie całego systemu. Chyba zgodzi się z tym każdy kto używał szybkiego nowego smartphona. Mulenie i lagi sprzętu za kilka tysięcy PLN podłączonego do network to nieporozumienie. W efekcie niektóre tv są premium tylko na papierze. W moim przypadku, chodziło o 65". Pomimo że od lat chętnie kupuje produkty marki Sony, zawsze z ich urządzeń jestem zadowolony i uważam że są solidne, tym razem nie dokonałem zakupu. Naprawdę polecam wszystkim zainteresowanym wybrać się do salonu czy sklepu zrobić własną sieć wifi i zobaczyć na własne oczy jak może działać dobry i kiepski system w tv.
 5. Uwaga na masakrycznie długi czas reakcji systemu Android w telewizorze Sony xe85, xe90, xe93... który sprawił, że zrezygnowałem z zakupu, choć był murowanym pewniakiem. Przejście pomiędzy trybami pracy Sat/Netflix, alikacjami, zwłoka i koszmarnie długi czas reakcji przypomina zawirusowany komputer albo stary wolny telefon z małą ilością ramu. Na dobry TV składa się wiele elementów również płynność działania, ergonomia i komfort użytkowania, zwłaszcza teraz kiedy tv zrobił się internetowy jak nigdy wcześniej. Przed zakupem polecam rozważyć i potestować na żywo poozstałe systemy,żeby nie było w domu rozczarowania. Może okazać się że lepiej dokupić boxa za 300zl bo android tam tv działa dobrze, jeśli ktoś koniecznie chce mieć dwa systemy. Tak działa android tv w sony. To nie jest kwestia trafienia bądź spudłowania. W mojej ocenie - nie do przyjęcia w 2018 roku,tak samo jak nawigacja w fordzie.
 6. Uwaga na masakrycznie długi czas reakcji systemu Android w telewizorze Sony xe90, xe93... który sprawił, że zrezygnowałem z zakupu, choć był murowanym pewniakiem. Przejście pomiędzy trybami pracy Sat/Netflix, alikacjami, zwłoka i koszmarnie długi czas reakcji przypomina zawirusowany komputer albo stary wolny telefon z małą ilością ramu. Na dobry TV składa się wiele elementów również płynność działania, ergonomia i komfort użytkowania, zwłaszcza teraz kiedy tv zrobił się internetowy jak nigdy wcześniej. Przed zakupem polecam rozważyć i potestować na żywo poozstałe systemy,żeby nie było w domu rozczarowania. Może okazać się że lepiej dokupić boxa za 300zl bo android tam tv działa dobrze, jeśli ktoś koniecznie chce mieć dwa systemy.
×
×
 • Create New...
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »