Jump to content

slawoo124

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About slawoo124

 • Rank
  VHS
 1. U mnie to samo, jak odłączę HDMI i nie ma sygnału to wchodzę normalnie w opcje, przycisk HOME działa a jak dekoder podłączony to jest lipa... Doszedłem do tego że jak dekoder jest podłączony to mogę wejść w opcje/aplikacje ale muszę nacisnąć najpierw guzik "sync menu" --> sterowanie telewizorem i mogę włączyć "główne menu" i "opcje". Ale dlaczego tak się dzieję? Skrót z pilota "HOME" "options" nie działa przy dekoderze mimo migania diody na TV. Wyłączyłem BRAVIA Sync i działa, mogę na HDMI włączać "HOME" itd więc dzieki wielkie za pomoc. Tylko teraz muszę osobnym jednym pilotem włącząć/wyłączać dekoder i osobnym włączać/wyłączać telewizor
 2. Witam, w końcu kupiłem telewizor. Padło na Sony :) Panowie telewizor mi się bardzo podoba, ładny obraz, bez zbędnego androida ale mam pewien problem. Tv podłączony, internet podłączony, Polsat Cyfrowy podłączony pod HDMI 1 i gdy oglądam telewizję z CP nie mogę wejść w żadne opcje/ustawienia/przycisk HOME, nie mogę nic zrobić, żadne wgrane aplikacje itd działa tylko przycisk youtube i netflix. Jest tak przy HDMI gdzie mam podłączony CP. Jak nacisnę na pilocie przycisk digital/analog i wybiorę źródło sygnału na "cyfrowy" (nie mam tam nic podłączone) to tam mogę wejść w ustawienia wszystkie, HOME, aplikacje itd. A jak wracam na HDMI - CP to naciskam i nie wchodzę w żadne opcje mimo że dioda na tv miga. O co chodzi? Coś źle podłączyłem? Ręce opadają. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
 3. Witam Panowie, Potrzebuję kupić TV maksymalnie do 3000zł. Nie jestem żadnych maniakiem oglądania filmów, nie gram na konsoli, czasem obejrzę mecz, często jakieś seriale, 2-3 razy w tygodniu jakiś film jak znajdzie się coś dobrego, ale mimo to chciałbym dobrze wydać te pieniądze. Czytam Wasze forum od jakiegoś czasu i znalazłem fajną opcje - Sony 55XE7005 albo Philips 49PUS6561, zdecydowanie wolałbym 55" mimo że Philips ma 120Hz. Oglądałem telewizory w sklepach i ja naprawdę nie widzę sensownej różnicy między TV 50/60Hz a sporo droższymi 100/120Hz. TV będę oglądał na wprost, ale też pod pewnymi kątami, bo mam salon z aneksem, fotele z boku itd. Sony 55XE mimo VA ma ponoć dobre kąty widzenia. Nie zależy mi także na androidzie, TCL odpada bo żona mnie z domu wyrzuci jak kupię coś chińskiego... Panowie doradźcie coś może jakaś inna opcja z 55"? Dla mnie jedyny minus XE70 to brak bluetooth, matryca 50Hz mnie chyba nie przeraża. Obecnie mam telewizor Sony KDL40U4000, telewizja z CP. Dodam, że kwota 3000zł jest maksem jaki wydam na TV. Pozdrawiam i czekam na porady. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 3.5m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? siedzimy na wprost jak i pod małym kątem 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? okno tarasowe nasłonecznione i zaraz przy oknie ściana na której ma wisieć TV 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sony KDL40U4000 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 55" 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD, sygnał z CP 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? może soundbar w przyszłości 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-5 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? rozrywkowe, sporo Discovery, wiadomości itd 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? HBO GO / Youtube 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? pół na pół 17. Preferencje co do wielkości? 55" 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? wolna praca 19. Preferencje co do marki ? Sony, Philips 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000zł 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Chyba nie.
×
×
 • Create New...