Jump to content

Jakub Matuszewski

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Jakub Matuszewski

 • Rank
  VHS
 1. Byłem dziś w Polsacie było trochę problemów, ale jakoś się udało kartę wziąłem w ciemno. Więc mogę powiedzieć, że karta na razie działa, kanały bardzo fajnie się przełączają choć kontrola rodzicielska gdy jest włączona to powoduje długie przełączanie kanałów więc musi być wyłączona. Na razie będę testować, ale wydaje się wszystko ok.
 2. Witam otóż wczoraj zepsuł mi się dekoder Polsatowski niestety już drugi. Cierpliwość straciłem do tych dekoderów są po prostu fatalne. W Panasonicu mam tuner sat i zastanawiam się czy karta CI Polsatu by działała czy ktoś ma takową kartę z tą serią VT50 Panasonica ?
 3. Więc kupiłem jednak tego Panasonica TX-P65VT50E. Na razie jest w porządku. Jeszcze trzeba skalibrować . Teraz mam problem z powieszeniem, ponieważ nie posiadam oryginalnego uchwytu. Czy coś z tych poniższych utrzyma czy jeszcze coś innego ? http://tv-support.com/uchwyty-do-tv/uchwyty-scienne-dla-telewizorow-55-100/uchwyt-scienny-do-zakrzywionych-i-plaskich-telewizorow-itechmount-plb-120.html http://www.uchwytylcd.eu/p1519,d90t-mega-mocny-uchylny-uchwyt-do-telewizorow-lcd-led-plazma-60-90.html
 4. Ok, a obraz w takim Panasie jaki będzie w porównaniu do Oled? Smart tv i inne rzeczy są dla mnie mało istotne.
 5. Wiem to co teraz powiem to pewnie brednie, ale jak ma się np do tego LG OLED ten już stary Panasonic TX-P65VT50E czy byłaby to jakakolwiek opcja zadbany używany ?
 6. Szczerze mówiąc trochę się zakochałem w OLED jednak boję się takiej degradacji rozmiaru z 80" do 55" chociaż odległość się trochę zmniejszy.
 7. No więc byłem dziś w sklepie i udało mi się obydwa modele obejrzeć. Rozpoczynając od OLED czerń boska kontrast znakomity, kolory nazwałbym naturalnymi mają dużo szczegółów. Philips w 4K robi też dobre wrażenie choć kolory nie są tak szczegółowe i bardziej jaskrawe. Jednak w materiałach FHD jest tak średnio przy ciemnych scenach szara poświata w kolorowych jasnych jest nieźle. Teraz sam nie wiem głównie będę korzystał z blu ray wiec OLED górą jednak rozmiar wydaje mi się trochę mały.
 8. Witam obecnie posiadam projektor jest to Chinski Excelvan CL720D i ekran 80 cali. Odległość widza to około 3 metry. Niestety obraz z tego pozostawia wiele do życzenia po około dwóch latach użytkowania choć na początku nie było tak źle. Obraz stracił strasznie na kontraście. Chciałby kupić więc coś nowego. Wczoraj byłem obejrzeć Philipsa i szczerze jakość do mnie nie przemawia dość mocno szarpie ekran przy szybszych scenach i czerń nie jest zbyt czarna nie wiem może Ambilight później to zrekompensuje. Niestety Lg nie widziałem. Odległość od TV zmniejszy się dzięki uchwytowi i przestawieniu troszkę kanapy to wyjdzie gdzieś około 2,2m. Na 4k mi nie zależy ponieważ widać co jest na rynku. TV będę głównie używał do filmów z blu ray. Jednak boję się trochę wielkości czy LG nie będzie za mały. Niestety więcej jak 4,5 do 5 tys nie wydam za młody jestem . Proszę o pomoc. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12 m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,2 m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Maks 3 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Raczej na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć 6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z boku, ale jest roleta. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Projektor Excelvan CL720D Ekran 80 cali. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Bardzo Dobry obraz, płynność obrazu, funkcje smart i inne rzeczy to dodatki 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? FHD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder i Xbox 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie ma to raczej znaczenia 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Film 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Raczej rzadko 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Raczej rzadko 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem 17. Preferencje co do wielkości? Tutaj rozterka 65 czy 55 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Szarpanie obrazu i jakość 19. Preferencje co do marki ? Raczej nie 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4,5tys 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Możliwe
×
×
 • Create New...