Jump to content

Gwiazdor8

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Gwiazdor8

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok @D4r3KS teraz rozumiem a wyżej to zwróć uwagę, że pytałem się czy tak będzie, czy dobrze zrozumiałem, nie wiedząc, że shield tv też ogarnie wszystko z zapasem😉 Czy wersja pro 2019 z portami usb ma też upscaling? Bo port usb byłby wymagany, żeby podłączyć pendrajwa chyba że to mogłoby być odtwarzane z np. nasa po wifi?
 2. W sensie, że ten klon odtworzy plik wideo w każdym formacie w porównaniu do stacjonarnych odtwarzaczy, które mają problem z niektórymi formatami.
 3. Rozumiem. Klon ma być do nowych i starych filmów - przyszłościowy zakup, przyda się na przyszłość a shield ogarnie stare filmy o co mi chodzi i pewnie niektóre nowe też jeśli ogarnie format. Dobrze zrozumiałem? Shielda można kupić w promocji lub używkę... zawsze taniej niż tego klona, nawet używanego.
 4. @NygusTaki napęd 4K UHD (friendly) nie jest drogi. Musiałbym zgłębić temat, czy mój Pioneer BDR-S09XLT jest 4K UHD friendly. Natomiast klon oppo M9702 v3 to widzę, że spory wydatek 1700-1800 zł - dużo jak na chęć obejrzenia starych filmów raz na kilka lat czy nawet raz na rok.
 5. @D4r3KS No jest to coś co robi robotę wg mnie, coś co bym potrzebował. Pytanie tylko bo nie mam orientacji, czy w tym budżecie nic lepszego nie będzie i czy w ogóle jest to urządzanie, które w ogóle na tą chwilę najlepiej upskaluje? Co do Audio - kupiłem akurat przed chwilą odtwarzacz CD zewnętrzny, zatem potrzebuję czegoś tylko do wideo a część filmów można obejrzeć w sieci jak np. chyba jeszcze jest 13 posterunek na youtube więc większość i tak penie byłaby w postaci cyfrowej oglądania.
 6. @Xisiek - OK, audio zatem odpuśćmy bo i tak słucham już na czymś a może i kupię coś lepszego. Zatem tylko filmy i tak na prawdę chodzi o stare filmy bo nowe w lepszej jakości mogą odtwarzać w przyszłości na czymś do tego przystosowanym. A tu chodzi o coś, co dobrze przeskaluje starsze filmy z HDD/pendrajwa/płyt. Nie chciałbym na ten cel przeznaczać ponad 1000 czy ok 1500 zł a nawet więcej. Myślę o czymś tańszym i nawet używanym.
 7. Myślę o słuchaniu muzyki z oryginałów płyt CD (tłoczonych) jak i kopic bezpieczeństwa wypalonych nagrywarką. Jeśli chodzi o filmy to różnie, bo niektóre mam na płytach DVD itp. a inne na HDD (raczej nie będę się bawił w konwertowanie choć mogę jeśli będzie trzeba). Czego jest więcej. Trudno powiedzieć. Prawdopodobnie więcej mam filmów na HDD, jest to wygodniejsze choć mam je też na płytach a wygodniej skopiować/odtworzyć z dysku.
 8. Witam wszystkich, chciałbym móc oglądać starsze filmy/seriale w jak najlepszej jakości np. 13 posterunek, Allo Allo i inne - jakość pewnie SD/HD na telewizorze FHD a w przyszłości może wyższej. Dodatkowo chciałbym ten odtwarzacz podłączyć pod aplituner i móc z niego słuchać płyt CD-Audio. Jakim odtwarzaczem powinienem się zainteresować? Panasonic BDT330 czy znajdzie się coś lepszego? Jeśli używka to przydałby się jeszcze móc kupić laser i ewentualnie to co może się zepsuć. Priorytet to jakość obrazu. Jeśli będzie trzeba, to do audio kupię coś innego - aktualnie do testów zakupiłem sobie jakiś odtwarzacz DVD Panasonica i działa mi to ok, choć może go wymienię na stacjonarny odtwarzacz CD.
×
×
 • Create New...