Jump to content

b14n

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About b14n

 • Rank
  VHS
 1. Hej, szukałem na forum i w Google, ale nie znalazłem ustawień dokładnie dla mojego modelu. Mógłby ktoś podrzucić zalecane ustawienia obrazu dla tego modelu?
 2. @Smoczysław A co to za odmiana? Czym się różni? https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55ku6470s.bhtml
 3. Szukam TV LEDowego z obrazem wysokiej jakości. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-4m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Raczej na wprost, ale zdarza się, że z boku. 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć na ścianie. 6. Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej strony okna, od wschodu. 7. Jaki masz obecnie telewizor ? Lepiej nie pytać. Sony Bravia, jakiś starszy, z 10 lat ma. 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Funkcje Smart, Netflix, HBO GO, możliwość integracji z telefonem i laptopem (iOS). HDMI - przynajmniej 3. USB. Możliwość zamocowania do ściany. Fajnie by miał interfejs do odtwarzania filmów z napisami z USB, żeby napisy poprawnie się wyświetlały w PL oraz można było sterować ich wielkością. 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD, 4K 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS3, UPC, MacBook Pro Retina. Być może jakiś smart box, np. Apple TV lub coś podobnego. 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4-6 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie wiem, raczej błyszczącą. 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, seriale. 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jeżeli to np. oglądanie Netflixa lub HBO GO, to tak. Samo przeglądanie internetu sporadycznie. 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Gram rzadko, ale jak już przysiądę, to cisnę długo. >:-] 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami. 17. Preferencje co do wielkości? 55” lub więcej, ze względu na duże pomieszczenie i odległość do TV. 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wolne działanie, wieszanie się. 19. Preferencje co do marki ? Podobno Samsung najlepszy, ale SONY, Panasonic i Sharp też dobre. 20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Niekoniecznie. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie. Raczej będą próbował zrobić to sam. Po mojej wstępnej analizie: 1. SAMSUNG UE55KU6400 2. SAMSUNG UE55MU6102 Co polecicie jeszcze? A może te są ok?
×
×
 • Create New...
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »