Jump to content

Gargamel_JR

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Gargamel_JR

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Czy w tym tv występuje ściemnianie podczas wyświetlania obrazu ze statycznymi elementami? Widziałem, że w starszych oledach Sony jest taki efekt widoczny w grach i podczas oglądanie meczów.
 2. Czyli nie naprawili... Czy bardzo to widać podczas grania w całkiem ciemnym pomieszczeniu z ustawioną niską jasnością obrazu?
 3. Witam, czy może ktoś z posiadaczy AF8 sprawdzić, czy występuje efekt ściemniania w grach z włączonym HDR. Chodzi o efekt widoczny na filmie poniżej. Wiem, że jest to A1, ale widziałem opinie o AF8, że jest to samo. Czytałem też, że było to naprawione w aktualizacji, ale ostatnia opinia o tym zjawisku, którą widziałem była sprzed 2 miesięcy, czyli po tej aktualizacji. Proszę o możliwie szybką odpowiedź, gdyż chcę kupić ten TV, głównie do gier z HDR i boję się tego ściemniania.
 4. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ZF9 nie chcę przez słaby kontrast i w Samsungu mam dodatkowo upłynniacz w grach, więc biorę Samsunga.
 5. Właśnie myślałem bardziej o Samsungu po przeczytaniu testów i chyba go wybiorę. Na tv przeglądam strony najczęściej, więc jest dużo statycznych elementów. A jeszcze mam pytanie w czym gorszy jest oled Sony od Panasonica?
 6. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać 6. Jak słońce świeci w pokoju ? z boku 7. Jaki masz obecnie telewizor ? 55X8509C 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? jak najlepszy obraz 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K i HD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4 Pro, PC, dekoder Polsatu 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, głównie piłka nożna, filmy 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak, kilka godzin dziennie 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 2h, najczęściej w 4K 60fps z pc, ale też w 30fps z PS4 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczór 17. Preferencje co do wielkości? 65 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? słaby kontrast, wolne oprogramowanie 19. Preferencje co do marki ? Sony, Panasonic, Samsung 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10000 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE Proszę o pomoc w wyborze tv. Który z trzech z tematu będzie najlepszy? W Samsungu jest motion plus gra, dodatkowo używam internetu z komputera na ekranie tv i oled może się szybko wypalić. Czy upłynniacz z Samsunga zrobi wielką różnicę grach w 60fps? Jeśli oled to tylko Panasonic albo Sony, który jest lepszy?
×
×
 • Create New...