Jump to content

Gargamel_JR

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Gargamel_JR

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli nie naprawili... Czy bardzo to widać podczas grania w całkiem ciemnym pomieszczeniu z ustawioną niską jasnością obrazu?
 2. Witam, czy może ktoś z posiadaczy AF8 sprawdzić, czy występuje efekt ściemniania w grach z włączonym HDR. Chodzi o efekt widoczny na filmie poniżej. Wiem, że jest to A1, ale widziałem opinie o AF8, że jest to samo. Czytałem też, że było to naprawione w aktualizacji, ale ostatnia opinia o tym zjawisku, którą widziałem była sprzed 2 miesięcy, czyli po tej aktualizacji. Proszę o możliwie szybką odpowiedź, gdyż chcę kupić ten TV, głównie do gier z HDR i boję się tego ściemniania.
 3. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ZF9 nie chcę przez słaby kontrast i w Samsungu mam dodatkowo upłynniacz w grach, więc biorę Samsunga.
 4. Właśnie myślałem bardziej o Samsungu po przeczytaniu testów i chyba go wybiorę. Na tv przeglądam strony najczęściej, więc jest dużo statycznych elementów. A jeszcze mam pytanie w czym gorszy jest oled Sony od Panasonica?
 5. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2 2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m 3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost 5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać 6. Jak słońce świeci w pokoju ? z boku 7. Jaki masz obecnie telewizor ? 55X8509C 8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? jak najlepszy obraz 9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K i HD 10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4 Pro, PC, dekoder Polsatu 11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8h 12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, głównie piłka nożna, filmy 14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak, kilka godzin dziennie 15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 2h, najczęściej w 4K 60fps z pc, ale też w 30fps z PS4 16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczór 17. Preferencje co do wielkości? 65 18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? słaby kontrast, wolne oprogramowanie 19. Preferencje co do marki ? Sony, Panasonic, Samsung 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10000 22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE Proszę o pomoc w wyborze tv. Który z trzech z tematu będzie najlepszy? W Samsungu jest motion plus gra, dodatkowo używam internetu z komputera na ekranie tv i oled może się szybko wypalić. Czy upłynniacz z Samsunga zrobi wielką różnicę grach w 60fps? Jeśli oled to tylko Panasonic albo Sony, który jest lepszy?
 6. Dodaj rozdzielczość niestandardową, jak na tym filmie.
 7. Niemieckie wydanie Marsjanina (Der Marsianer) nie ma polskich napisów, ani dźwięku na żadnej z płyt. Mam i sprawdziłem.
×
×
 • Create New...