Jump to content

piofan

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About piofan

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Co nowego dodaje lub zmienia najnowsze oprogramowanie (firmware) dla odtwarzacza DP-UB820? Bo nie wiem czy aktualizować sprzęt czy nie? Na zagranicznych forach piszą że poprawiono odtwarzanie płyt BD i UHD 4K. Nie chciałbym żeby mój odtwarzacz się popsuł po aktualizacji lub zaczął sprawiać problemy z odtwarzaniem mojej kolekcji płyt.
 2. 2 grudnia pojawi się w sprzedaży Władca Pierścieni Trylogia oraz Hobbit Trylogia na Ultra HD Bluray. Poprawiony obraz i dźwięk. Obie wersje (reżyserska i rozszerzona) w wydaniach. Oprócz płyt 4K UHD będą też tam zwykłe bluray. Ja bym się nie zastanawiał.
 3. Fatalnie, fatalnie. Kto teraz wyda polskie wydanie na płytach 4K Ultra HD Indiany Jones'a (5 filmów) w 2021 roku i kolekcję James'a Bond'a 007 w 2022 roku?
 4. I co? Mamy importować z Korei Południowej? Koszty będą astronomiczne. Oby polskie wydawnictwo się pojawiło w naszym kraju.
 5. Nowy rok - nowe emocje! 31 marca 2020 roku zaplanowana jest premiera wydania 4K Ultra HD Bluray na płytach WIELKIEGO CZARNEGO PUDEŁKA, w którym znajdą się zremasterowane filmy o przygodach rodziny Skywalker'ów czyli Gwiezdne Wojny! W pudełku znajdziemy wszystkie 9 Epizodów gwiezdnej sagi czyli 3 trylogie. 9 płyt 4K Ultra HD Bluray, 9 płyt Full HD Bluray i 9 płyt z dodatkami. Wszystkie filmy PO RAZ PIERWSZY będą posiadać zremasterowany dźwięk w systemie Dolby Atmos, a obraz oprócz rozdzielczości 4K będzie również w HDR (niestety nie jest potwierdzone czy w Dolby Vision. Na razie jest informacja o HDR 10) 27 płyt w jednym pudełku to chyba rekord! Nawet pudełko z przygodami Jamesa Bonda z 2012 roku chyba miało mniej płyt. Więcej informacji tu: Gwiezdne Wojny: Saga Skywalker'ów 4K Bluray Dyskusja na forum Nie ma na razie informacji kiedy to wydanie pojawi się w sprzedaży w Polsce. Nie ma również informacji czy pojawią się także spin-off'y Gwiezdnych Wojen - Łotr 1 i Han Solo w wersji 4K Ultra HD na płytach w Polsce
×
×
 • Create New...