Skocz do zawartości

razor1914

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez razor1914


  1. Właśnie niedawno obejrzałem ten film, i kurde w tym filmie akcji jest za dużo akcji. Praktycznie przez cały czas oglądamy nieustający pościg, brakuje tutaj jakiegoś wytchnienia, fabuła praktycznie nie istnieje, główny bohater, chociaż wygląda odpowiednio jest totalnie bezpłciowy, główny zły też jest okropnie źle przedstawiony. Ten film nie ma za dużo wspólnego z poprzednimi częściami. Za to bardzo podobały mi się efekty specjalne, nie jest to jakaś "tania" tandeta jak w przypadku Hobbita, efekty CGI są ładnie wplecione w obraz, klimat też jest pierwszorzędny. W każdym razie nie podzielam zachwytu nad tym filmem, wystarczyłoby dodać kilka spokojniejszych scen, rozwinąć trochę fabułę i w ten sposób obraz dużo by zyskał.


  2. Raczej powinno to zadziałać, ale strata jakości będzie duża bo dźwięk jest przesyłany bezprzewodowo, a do tego będzie ci się niewygodnie grać z majtającym kablem podłączonym do pada. To co potrzebujesz to konwerter cyfrowo analogowy, FiiO D03 jest powszechnie polecany za niską cenę i dobrą jakość dźwięku.


  3. Po tym teście H6400 zalęgło się tu tyle fanbojów Samsunga, że aż głowa mała. Akurat DSE czy banding można zobaczyć w sklepie bez problemu, do tego nie trzeba być licencjonowanym profesjonalistą od wyświetlaczy. Nie mówię, że H6400 jest zły, ale rada żeby sobie dokładnie TV przetestował jest bardzo dobra, ponieważ to jest TV LCD i może się zdarzyć, że trafi na jakiś mniej udany egzemplarz.


  4. Bzdura jest taka, że dopisujesz mi coś, czego nie napisałem. Ale proszę, zacytuj moją wypowiedź, że "W829b nie warto nawet brać ze względu na clouding"...
    A tu sie mocno zdziwisz...

    Jak zobaczysz clouding na 55w829 zwlaszcza... H7000 jest klasę wyżej.

    Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk

    Oczywiście nie napisałeś tego w ten sposób ale Twoja wypowiedź według mnie jasno wskazuje że KDL55W829 jest tym TV z okropnym cloudingiem, a H7000 jest całkowicie wolny od tej wady i jest "klasę wyżej"

    Ale jeżeli o clouding chodzi to niestety, ale 829b w wersji 55" ma mega cloduing i prześwietlenia przy logo producenta w porównaniu z wersją 50" która jest bardzo dobra.

    Oczywiście że clouding może się zdarzyć, ale clouding w jednym egzemplarzu nie oznacza, że cała seria jest zwalona. Tak samo ja nie sądze, że H7000 to zły TV bo jedna osoba w swoim egzemplarzy zauważyła tą wadę.

    A Ty? Jesteś funboyem Sony, że się tak pieklisz?

    Każdy ma swoje preferencje co do marki i ja nie ukrywam że Sony lubię, ale nie uważam się absolutnie za fanboya. Z mojej strony EoT, nie mam ochoty na kłótnie.


  5. @mafia35

    To, że Ty nie masz cloudingu w tym modelu wcale nie oznacza, ze on w ogóle nie występuje, a w poście który napisałeś twierdzisz, że Sony W829 nie warto nawet brać ze względu na clouding, co jest kompletną bzdurą. Akurat często wchodzę do wątku o H7000 i już widziałem kilka narzekań na clouding właśnie. Nie miałem złego dnia, tylko po prostu irytuje mnie takie faworyzowanie jakiegoś TV, pisząc całkowite bzdury


  6. @mafia35

    Twoje fanbojstwo aż wylewa się z ekranu. Rozumiem że masz ten TV i jesteś z niego zadowolony i ogólnie uważasz go za najlepszy TV na świecie, ale piszesz takie bzdury że aż ręce opadają. Clouding to jedna z cech podświetlenia LED, możesz na niego natrafić zarówno w W829, jak i ukochanym przez ciebie H7000, wszystko zależy od szczęścia, dlatego warto kupić TV przez internet, żeby w razie czego można go było bezproblemowo zwrócić. Jestem pewny, że w internecie znajdę tyle samo zdjęć źle podświetlonych egzemplarzy telewizorów Sony jak i Samsunga. Co do wyższości klasowej H7000, to jest to następna kompletna bzdura, wszystko zależy od potrzeb użytkownika, każdy z tych telewizorów ma swoje wady i zalety (np. lepszy Smart w Samsungu, ale za to niższy input lag w Sony). Rozumiem, że jesteś zachwycony swoim wyświetlaczem, ale nie wmawiaj ludziom, że Samsung H7000 najlepszy, a wszystkie inne to crap.

    • Lubię 1

  7. Kupujesz przejściówkę np: taką http://www.ceneo.pl/11450480 z jednej strony podłączasz do kabla RCA (to ten kabel który podał ci mati007kom),

    który powinieneś dostać w zestawie z PS3, a jacka podłączasz do wejścia AUX w głośnikach. Następnie przestawiasz odpowiednią opcję w menu PS3 i ci wszystko będzie śmigać. Jak nie masz wejścia AUX w głośnikach to kupujesz adapter RCA/ minijack żeński i podpinasz wtedy głośniki.


  8. Jeśli jako monitor to bez zastanowienia brałbym Sony, input lag ma tu kluczowe znaczenie. Na 3D z tego co widzę autor nie zwraca zbyt dużej uwagi, więc lepsze 3D w Samsungu raczej mu się nie przyda. Sony nie ma znowu tak fatalnych kątów. Ogólnie jeśli ja miałbym brać TV do takich zastosowań to bym wziął Sony KDLW829B.


  9. To jego forum wisi na pierwszej pozycji wyszukiwań w Google pod frazą "hdtv", nic dziwnego, że ludzie się nabierają i wierzą w te bzdury. Sam kiedyś myślałem że to jedyne takie forum w Polsce, ale jak kiedyś napisał że jakiś Philips ma 0 input lag to normalnie padłem. Szkoda że tamto forum jest tak często odwiedzane zamiast np: HDTV Polska.


  10. Mam identyczne odczucia co ty, tylko że ja wcześniej posiadałem Samsunga B650, a teraz posiadam Samsunga F6500. Ogólnie wszystko w tym TV jest dużo gorsze, oprócz Smart TV. Nie wiem co oni w tym Samsungu jarali, że wypuścili takie buble. Wcześniej myślałem że tylko ja mam takie problemy, a tu się okazuje że jednak nie.


  11. Ogólnie z tego co zrozumiałem to kolega chce duży monitoro-telewizor, który ma mu służyć do pracy z komputerem, oglądania filmów,

    ma posiadać Smart TV, elegancki wygląd, brak smużenia, niski input lag, dobrą czerń, brak podświetlenia krawędziowego, brak kamery (wiadomo szpiegi :D), idealną kalibracje prosto z pudełka, dobre kąty widzenia, brak badpikseli. To urządzenie telewizoro-monitorowe ma być oglądane z odległości około 3m i ma kosztować maks. 7 tyś.

    Łatwizna :D


  12. Oj powiem Ci wymagania masz nie z tej Ziemi. Wątpię żebyś znalazł takie urządzenie jakie wymagasz, jak dla mnie telewizory absolutnie nie nadają się jako monitory, tak samo jak monitory jako telewizory. Telewizory to przede wszystkim urządzenia stworzone do konsumpcji treści, nie nadają się do pracy z komputerem min. z powodu laga, choć już np. telewizory Sony mają całkiem znośnego input laga. Według mnie powinieneś kupić dwa oddzielne urządzenia monitor do pracy i telewizor do oglądania filmów.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...