Jump to content

Hiurri

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Hiurri

 • Rank
  VHS
 1. Czy zdarzyło się w historii telewizorów, że niektóre modele dostawały update do eARC czy to jest sprzętowe rozwiązanie ? Trochę głupio że to rozwiąznie sprzed X lat nie ma w telewizorach z 2018....
 2. Rozumiem. Czyli jak soundbar będzie miał eARC to wtedy nie ma co kupować pod telewizor ? W ogóle nie przejdzie dźwięk czy konkretne formaty ?
 3. Czyli np lepsze soundbary nie mają szans się wykazać przy tym TV ? ARC nie obsłuży wszystkich technologii więć nie będzie wykorzystywany potencjał soundbara np Yamaha Y207 ?
 4. Kupiłem miesiąc temu w Euro za 5200 około. Hmm to może tym kodi się pobawię i przejdzie ból [beeep]y mi
 5. Ostatni firmware update jest ale niestety chyba nic nie zmienia w kwestii napisów na Netflixie. Szkoda. Bo na następny przyjdzie pewnie poczekać miesiące. Czy to podchodzi pod reklamację ? Czy ktoś kiedyś próbował oddać TV przez to ?
 6. Czy oni działają coś w tej kwestii ? Czy to jest problem do naprawienia przez software/firmware ? Bo trochę słabo czekać na to jeżeli oni w ogóle położyli na to laskę.
 7. Dzięki za te mini tutoriale do kodi. Super, będę testował w weekend. Wracając do tych napisów na dolby w Netflixie. Czy ktoś znalazł jakąś opcję poprawy tego? Samego cloudingu u mnie w modelu nie ma - przynajmniej jeszcze nie zauważyłem, ale te napisy w niektórych filmach w przyciemnionych scenach psują wszystko. Słyszałem, że można zamienić na żółte itd, ale chyba nie o to chodzi żeby kombinować jak się wydaje 5tys na sprzęt i nie można nawet filmu na Netflixie obejrzeć.
 8. Dołączam się do dyskusji. Jak poradzić sobie z tymi napisami na Netflixie ? Czy jest szansa na rozwiązanie tego rozjaśnienia? Drugie pytanie widzę, że ktoś mówi o wtyczkach. Czy możecie to rozwinąć ? Co to jest i co to daje? Kiepsko się orientuje w takich sprawach. Byłbym wdzięczny bo widzę że efekty tych wtyczek wyglądają smakowicie.
 9. Wybralibyście XG8596 czy XF9005 ?
 10. Witam, To mój ostatni post przed zakupem. Obserwowałem forum i w związku z malejącą ceną XF9005 zastanawiam się na jedgo zakupem w ten weekend. Telewizor stoi w małym 16m2 salonie i będzie służył do 50% filmów/50% gier licząc na pełne i dobre wsparcie przyszłej PS5. Wiem że cenowo te telewizory się jeszcze różnią ale liczę na spadek NU8002 w najbliższym czasie. Chciałem się zapytać co byście polecali w tym kierunku ? Obstawiam że Sony oferuje lepsze doznania jeżeli chodzi o sam obraz ale Samsung ma dużo lepsze wsparcie do gier mam rację ?
 11. Podłączam się pod temat. Poszukuje tego co kolega i słyszałem dokładnie to samo. Na dodatek szykuje telewizor pod PS5 i zastanawiam się czy XF9005 dostanie odpowiednie wsparcie jeżeli chodzi np o Freesync albo HDMI 2.1
 12. Słyszałem że to była bolączka tamtego modelu - wnerwiający opóźniony interfejs. Czyli to jedyna przewaga XG8505 ?
 13. Dzięki za odpowiedź. W testach nie potrafili wykazać który lepszy. A seria XG nie różni się np lepszym procesorem albo szybszym androidem ?
 14. Taka odpowiedź mi nic nie daje.
×
×
 • Create New...