Jump to content
Sign in to follow this  

Ended [S] Sony KDL-65W855C na gwarancji

Price: 3,000.00 PLN
  • Submitted

Seller information

sensei

  • 0
  • 0
  • 0

About this offer

Cześć

Oferuję na sprzedaż przebój roku 2015 czyli 120Hz FHD 65cali Sony z podświetleniem Direct LED

Telewizor kupiłem 10.2015 wraz z rozszerzoną gwarancją Serwis Extra Plus do 10.2019  - rozszerzona gwarancja może być przeniesiona na nowego właściciela.

Telewizor był kalibrowany przez Macieja i uzyskał fantastyczne prawie 6000 jednostek kontrastu ON/OFF po kalibracji dzięki czemu w zaciemnionym pomieszczeniu i przy odpowiednim materiale źródłowym jesteśmy w stanie osiągnąć efekt zlewania się czarnej ramki telewizora z otoczeniem w filmach i serialach. Posiadam raport z kalibracji.

Telewizor jest w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, posiadam komplet dokumentów, pilot i nóżka w zestawie,  oraz pudełko z oryginalnym wypełnieniem.

Jest to drugi telewizor w domu, dlatego nie ma wyświetlonych nie wiadomo ile godzin, ale nie wiem jak dokładnie sprawdzić ilość, jak ktoś podpowie, to będę mógł sprawdzić. Generalnie używałem go w 80% do grania i w 20% do filmów / seriali i to takich zastosowań go rekomenduję. Natomiast ze względu na efekt bandingu jaki posiadały wszystkie konstrukcje z tego okresu (w mniejszym lub większym stopniu) nie polecam go do oglądania piłki nożnej, aczkolwiek są osoby którym ten efekt w ogóle nie przeszkadza / nie widzą go. Wtedy telewizor odwdzięczy się genialnym odwzorowaniem ruchu dzięki 120Hz matrycy i odpowiednim algorytmom.

W zasadzie miałem go sobie jeszcze zostawić 2 lata, ale pojawiła się szansa kupna nowego ZF9 także tego ;)

W razie dodatkowych pytań proszę pisać na PM, odbiór tylko osobiście w Ząbkach pod Warszawą

Sign in to follow this  


×
×
  • Create New...