Skocz do zawartości
sensei

[S] Sony KDL-65W855C na gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

[S] Sony KDL-65W855C na gwarancji


Cześć

Oferuję na sprzedaż przebój roku 2015 czyli 120Hz FHD 65cali Sony z podświetleniem Direct LED

Telewizor kupiłem 10.2015 wraz z rozszerzoną gwarancją Serwis Extra Plus do 10.2019  - rozszerzona gwarancja może być przeniesiona na nowego właściciela.

Telewizor był kalibrowany przez Macieja i uzyskał fantastyczne prawie 6000 jednostek kontrastu ON/OFF po kalibracji dzięki czemu w zaciemnionym pomieszczeniu i przy odpowiednim materiale źródłowym jesteśmy w stanie osiągnąć efekt zlewania się czarnej ramki telewizora z otoczeniem w filmach i serialach. Posiadam raport z kalibracji.

Telewizor jest w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie, posiadam komplet dokumentów, pilot i nóżka w zestawie,  oraz pudełko z oryginalnym wypełnieniem.

Jest to drugi telewizor w domu, dlatego nie ma wyświetlonych nie wiadomo ile godzin, ale nie wiem jak dokładnie sprawdzić ilość, jak ktoś podpowie, to będę mógł sprawdzić. Generalnie używałem go w 80% do grania i w 20% do filmów / seriali i to takich zastosowań go rekomenduję. Natomiast ze względu na efekt bandingu jaki posiadały wszystkie konstrukcje z tego okresu (w mniejszym lub większym stopniu) nie polecam go do oglądania piłki nożnej, aczkolwiek są osoby którym ten efekt w ogóle nie przeszkadza / nie widzą go. Wtedy telewizor odwdzięczy się genialnym odwzorowaniem ruchu dzięki 120Hz matrycy i odpowiednim algorytmom.

W zasadzie miałem go sobie jeszcze zostawić 2 lata, ale pojawiła się szansa kupna nowego ZF9 także tego ;)

W razie dodatkowych pytań proszę pisać na PM, odbiór tylko osobiście w Ząbkach pod Warszawą


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...