Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/11/2020 in Posts

 1. 1 point
  No ja już mam swojego trzeci rok w tym teraz drugie wypalenia ale poczekam jeszcze niech będzie bardziej widoczne żeby wątpliwości nie było. Na gotówkę też chętnie bym przystał, może na 65 cali by stykło. Bardzo widoczne wypalenia miałeś bo u mnie na kilku kolorach widoczne jest tylko.
 2. 1 point
  Mam kolegę, który pracuje w sklepie i sprzedaje mnóstwo tv Oled LG. Pokazywał mi sztuki, które mają wyświetlone w warunkach sklepowych ( tryb żywy-sklepowy) po 4/5tyś godzin i z tymi tv nic się nie dzieje. A jeśli chodzi o krawędziowe podświetlenie w modelu sm85/86 to faktycznie z tym jest problem. Trzeba sobie przetestować i sprawdzić na ile on nam przeszkadza. I raczej z tego co wiem to nie jest wina matrycy IPS. Matryce te spotkamy też u innych producentów w danych modelach tv i tam tego negatywnego efektu podświetlenia aż tak nie widać.
 3. 1 point
  Tutaj jest szczegółowe porównanie https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q9fn-vs-samsung-q90r/599/779 Q90r wychodzi z niego zwycięsko . Q9fn jak dla mnie jest nie akceptowalny ze względu na DSE . Znalezienie czystego ekranu graniczyło z cudem w Q90r jest zdecydowanie lepiej do tego ma mniejszy lag w grach i przyjmuje 4K 120 Hz .
 4. 1 point
  Zgadzam się z Wami jak najbardziej 75Q9FN super tv, wydaj mi się że nawet lepszy niż 75Q90R. A i serwis Samsunga mnie pozytywnie zaskoczył.
 5. 0 points
  Dziś rano włączam tv i ciemny obraz, brak sygnału z dekodera, tylko dioda się świeciła lub mogłem wejść w Home. Sprawdziłem ps4 to samo, brak przesyłu. Pomogło 5s odłączenie zasilania od tv. Często się Wam tak zdarza ?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...