Skocz do zawartości
Marcin Gęsicki

Projektor na działkę do kina letniego

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wpadłem na pomysł, żeby dzieciakom i żonie zrobić niespodziankę i zorganizować mini kino letnie na działce.

Będziemy siedzieli na tarasie, na leżakach, wpierniczali popcorn i oglądali bajki/filmy. Taki mam plan.

Nie chce iść w koszta bo raczej z projektora w domu nie będę korzystał i myślę nad kupnem używki. Projektor będzie stał na czymś. Nie mam możliwości zawieszenia/podwieszenia go.

Seanse wyświetlane będą jak już będzie zmierzchało. Nie ma żadnych latarni/lamp jest ciemno, las. Chciałbym żeby obraz był dobry, wyraźny. Nie może być "jako tako" :)

Teraz kwestia nr 2 to na co ten obraz rzucić? Prześcieradło rozpięte między drzewami? Kupić specjalny materiał i tenże zamontować jakoś między choinkami czy też ekran na stojaku?

Podsuncie proszę jakieś propozycję bo o ile w domu sprzętu dobrego u mnie nie brakuje tak w kwestii projektorów jestem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ładnie, pięknie, ale dmuchaniec kosztuje półtora klocka.

To jak? Nikt nie jest w stanie podrzucić jakiegoś kilkuletniego modelu, który będzie się nadawał? To nie musi być wypas. Bez wodotrysków w postaci 3D, 4K. Ot po prostu dobry stosunek ceny do jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może napisz najpierw ile chcesz wydać?

Epson tw7300 miał bardzo dobry stosunek, cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500zl za projektor....

No szukaj, coś tam znajdziesz.

Raczej będzie to "jako tako"

 

 

  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może ta optoma hd25 się sprawdzi, ma całkiem dobre opinie.
Widziałem używany za tysiąca na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Marcin Gęsicki napisał:

Ale do tysiaka to już chyba bez problemu? No bez jaj.

Marcinie drogi projektory (te dobre, nie ze cos tam widac) to nie sa tanie zabawki i jako uzywki tez ich za bezcen nikt nie oddaje.

Jakbys do 500 plus dodal jedno zero to pewnie cos porzadnego by sie znalazlo :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson EH-TW 5200. Masz na olx do tysiąca. Plus ekran z Kauflandu za 25zł na jakąś ścianę lub ramę z kantówek/łat dachowych i gotowe. Patrz by lampa była nie wyświęcona max 3000h to jeszcze troszkę poświęci. Inaczej trzeba by ją wymienić 350zł co najmniej.

Zobacz PW

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania w idealnym stanie projektor Mitsubischi HC3800 Full HD.
Projektor ma wyświecone w trybie Eco 933 godz. Lampa wytrzymuje w trybie Eco 5000 godz. tak więc posłuży jeszcze bardzo długo.Dla kogoś kto zaczyna przygodę z kinem domowym idealny zakup w atrakcyjnej cenie. Cena 1490 zł

Przy odbiorze osobistym dodaje gratis ekran szary 114 cali i uchwyt do projektora.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

To ja się podepnę do tematu, bo stoję przed bardzo podobnym wyborem. Planuję kupić projektor na zadaszony taras. Odległość od kanapy do ekranu to 6 metrów, a maksymalny dłuższy bok ekranu to koło 4 metrów. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na projektor to około 2500 zł. Czy moglibyście polecić mi coś fajnego? Myślałem żeby kupić już coś przyszłościowego i na wypasie żeby było do salonu, ale pewnie musiałbym wydać z 8-10k a to już mocno przekracza to co chcę w tej chwili przeznaczyć.

Główne zastosowanie to filmy, netflix, jakiś sport i jeśli będzie się nadawał to PS4.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...