Skocz do zawartości
artsat_kris

Jaki odtwarzacz Blu-ray jakość-cena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o rade jaki w tej chwili warto kupic odtwarzacz Blu-ray jakosc-cena co sadzicie o samsungu 1400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='artsat_kris' post='89106' date='03.03.2008, 12:11 ']Witam prosze o rade jaki w tej chwili warto kupic odtwarzacz Blu-ray jakosc-cena co sadzicie o samsungu 1400?[/quote]
Bez żadnych wątpliwości taki z profilem 2.0. Ala na takie trzeba jeszcze zaczekać do lata. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak kolega wyzej napisal

Panasonic 50, Sony 550 .... ale trza poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja bym ujal to inaczej. Profil 2.0 nie jest do niczego potrzebny. Po prostu maja go miec nowsze maszyny. Panasonic 50, Sony 550 to plejery na ktore czekamy, ale czy potrzebne Ci wyjscie audio 7.1 i wszystkie dekodery dzwieku HD na pokladzie ? Jesli masz odpowiedni wzmacniacz to nie. Jesli masz wzmacniacz i nie chcesz czekac to pomysl o Panasie 30, ktory obecnie kosztuje 300 funtow, i powinien juz miec troche lepsze osiagi niz Samsung (ma profil 1.1, jak dla mnie bez znaczenia).

Watek masz tutaj: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8012&hl="]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8012&hl=[/url] Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno bez różnicy jaki kupisz player BR, obraz i tak będzie super ( była dyskusja na ten temat na forum, że w przypadku materiału HD z BR to nieważny jaki player obraz zawsze będzie taki sam dobry ).
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie piszac osiagi nie mialem na mysli jakosci obrazu ani audio, tylko lepsze oprogramowanie, szybszy strart, cichsza prace itd. Swoja droga nikt chyba jeszcze nie ma na Forum tego nowego Panasa, bo chyba by cos napisal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszytsko lepiej miec na pokladzie wejscie LAN - chocby po to by móc zaktualizować sobie soft...
Poza tym - przy ew odsprzedazy bedzie to takze miało swoje znaczenie (mniej się straci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panasonic DMP-BD30. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Cena: 1700 PLN. Dostępny od 20 Marca '08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepszy stosunek jakosci (ale przede wszystkim możliwosci) do ceny ma wciąż PS3 :blink:

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Miałem Samsunga BD-P1400 i nie umywa się do PS3. Obraz z BD jest równie dobry z obu odtwarzaczy, ale pod każdym innym względem PS3 wygrywa. Nie sądzę żeby Panasonic DMP-BD30 miał lepszy stosunek jakości do ceny, bo PS3 40 GB kosztuje ok. 1450 zł, a w czym ustępuje DMP-BD30? Jeśli chodzi o szybkość startu, to chyba żaden inny odtwarzacz nie może się równać z PS3. Są różne opinie na temat głośności, ale ja mojego PS3 nie słyszę. Być może głośniejsze są modele 20 GB i 60 GB, wykonane w starszej technologii. Jedyny minus to stosunkowe duże zużycie prądu. Edytowane przez viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='viewer' post='89179' date='03.03.2008, 19:32 ']Nie sądzę żeby Panasonic DMP-BD30 miał lepszy stosunek jakości do ceny, bo PS3 40 GB kosztuje ok. 1450 zł, a w czym ustępuje DMP-BD30?[/quote]

No wlasnie, skoro nie mamy recenzji (rozumiem, ze Kolega nie mial z nim do czynienia) to trudno go oceniac w stosunku do PS3.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='89164' date='03.03.2008, 18:30 ']Najlepszy stosunke jakosci do ceny ma wciąż PS3 :blink:[/quote]
Co do głośności. Mam PS3 60 GB i jest cichutka. W PS3 wentylatory wlanczaja sie / zwiekszaja obroty dopiero po jakims czasie od włączenia konsoli a i tak nie są uciążliwe (dużo cichsze od komputerowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem PS3 i za bardzo drażniła mój układ nerwowy ciągłym buczeniem :blink: po za tym super szybka do BR, i dobry skaler do DVD. Obsługa tez fajna, no i koniecznie pilota trzeba kupić.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='crazy-j' post='89185' date='03.03.2008, 20:08 ']No wlasnie, skoro nie mamy recenzji (rozumiem, ze Kolega nie mial z nim do czynienia) to trudno go oceniac w stosunku do PS3.

pozdr.[/quote]

No, tym bardziej trudno uznać DBP-BD30 z góry za odtwarzacz o najlepszym stosunku jakości do ceny (jak napisał DarekS). Skoro PS3 ma niższą cenę, to Panasonic musiałby wyraźnie je pobić jakością. Po prostu trudno mi w to uwierzyć.

dawmac,

Mnie się sterowanie padem nawet podoba (wolę to niż kilkadziesiąt guzików na nieporęcznym pilocie - jak np. w BD-P1400), ale napisz coś więcej o tych pilotach do PS3 - gdzie to kupić, ile kosztuje i czy warto. Edytowane przez viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='viewer' post='89201' date='03.03.2008, 21:20 ']No, tym bardziej trudno uznać DBP-BD30 z góry za odtwarzacz o najlepszym stosunku jakości do ceny (jak napisał DarekS). Skoro PS3 ma niższą cenę, to Panasonic musiałby wyraźnie je pobić jakością. Po prostu trudno mi w to uwierzyć.

dawmac,

Mnie się sterowanie padem nawet podoba (wolę to niż kilkadziesiąt guzików na nieporęcznym pilocie - jak np. w BD-P1400), ale napisz coś więcej o tych pilotach do PS3 - gdzie to kupić, ile kosztuje i czy warto.[/quote]

gdzi ekupić to wiadomo :blink: , cena tez jest podana, jak dla mnie warto bo jakos jedną reka w ciemnym pokoju pada obsługiwać to tak dziwnie ;) do tego wybór wersji językowej, napisów, pauza itp. itd to mimo wszystko wygodniej z pilota. No i na stoliku lepiej pilot wyglada niż pad ;)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='89109' date='03.03.2008, 14:36 ']Ja bym ujal to inaczej. Profil 2.0 nie jest do niczego potrzebny. Po prostu maja go miec nowsze maszyny. Panasonic 50, Sony 550 to plejery na ktore czekamy, ale czy potrzebne Ci wyjscie audio 7.1 i wszystkie dekodery dzwieku HD na pokladzie ? Jesli masz odpowiedni wzmacniacz to nie. Jesli masz wzmacniacz i nie chcesz czekac to pomysl o Panasie 30, ktory obecnie kosztuje 300 funtow, i powinien juz miec troche lepsze osiagi niz Samsung (ma profil 1.1, jak dla mnie bez znaczenia).

Watek masz tutaj: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8012&hl="]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8012&hl=[/url][/quote]

Mam Yamahe RX=V 1800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='artsat_kris' post='89218' date='03.03.2008, 22:06 ']Mam Yamahe RX-V 1800[/quote]

Gratulacje, fajny wzmak :) . Pasuje Ci kazdy BR z wyjsciem HDMI 1.3 Jesli lubisz grac to oczywiscie PS3. Jesli nie, to ja osobiscie wybralbym jakis tani, ale nowy plejer z wyjsciem HDMI. Nie potrzebujesz na pokladzie plejera zadnych dekoderow ani wyjsc audio. Byc moze odgrywaja dla Ciebie role takze wzgledy estetyczne, nie kazdy dizajn jest do przyjecia. Ze stacjonarnych plejerow zastanowilbym sie nad: panasem 30 i Sony 350. Trzeba zaczekac na recenzje itd, ale jesli budujesz "wieze" to oba sa tanie i na pewna maja najlepszy stosunek jakosc/cena (nie wspominajac o PS3 :( )
W tym watku jest pare nowych plejerow co dopiero wyjda:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=9650&hl="]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=9650&hl=[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote]No wlasnie, skoro nie mamy recenzji (rozumiem, ze Kolega nie mial z nim do czynienia) to trudno go oceniac w stosunku do PS3[/quote]

[quote name='crazy-j' post='89255' date='04.03.2008, 09:00 ']Ze stacjonarnych plejerow zastanowilbym sie nad: panasem 30 i Sony 350. Trzeba zaczekac na recenzje itd, ale jesli budujesz "wieze" to oba sa tanie i na pewna maja najlepszy stosunek jakosc/cena (nie wspominajac o PS3 ;) )[/quote]

Już mamy recenzje czy może Kolega miał z tym panasem do czynienia? Ty możesz polecać nieznany sprzęt a innym nie wolno wyrazić wątpliwości?

[quote]Jesli lubisz grac to oczywiscie PS3[/quote]

Ja nie gram i nie zamierzam (od tego mam PC). Fakt, że miałbym płacić za zdolność do grania - to jest coś czego nie potrzebuję - przez długi czas powstrzymywała mnie od zakupu PS3. Uznałem jednak że PS3 to po prostu świetny i niedrogi komputer Media Center (nie Microsoft Media Center tylko realny Media Center). I będzie jeszcze lepszy po kolejnych update'ach firmware'u. Profil 2.0 (mnie również niepotrzebny) czy dekodowanie DTS-HD MA będą pewnie w PS3 już wkrótce - szybciej niż wiele z zapowiadanych odtwarzaczy.

Edytowane przez viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...