Skocz do zawartości
besson

HBO HD

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img][quote]za [url="http://media2.pl/rss/media/33423-hbo-hd-w-drugiej-polowie-marca.html"]http://media2.pl/rss/media/33423-hbo-hd-w-...owie-marca.html[/url]

Płatny kanał filmowy HBO Polska rozpocznie testy techniczne HBO HD już w marcu – dowiedziało się nieoficjalnie media2.pl.

Sygnał pojawi się testowo prawdopodobnie na satelicie Amos. W ciągu kilku kolejnych tygodni HBO HD ma pojawić się w ofercie operatorów sieci kablowych i platform cyfrowych. Choć na razie nie wiadomo z jakimi sieciami oraz platformami podpisano już umowy na dystrybucję nowego kanału.

HBO chce aby operatorzy sprzedawali HBO HD swoim klientom za ok. 5-6 złotych miesięcznie. Co ważne, ostatecznie o cenie oferty HBO HD zależeć ma od operatora.

HBO HD nadawać będzie dokładnie to samo, co na głównej antenie HBO. Programy różnić się mają jednak oprawą graficzna.[/quote]

[b]Gmeru:[/b] Mogę tylko dodać, że to są w sumie oficjalne informacje z ust osoby z HBO. Ciekawe jest to, że będzie lecieć to samo na HBO i HBO HD. No i ja tu widzę polską sztuczkę: UPSCAL ale zobaczymy.... oby jak najwięcej pozycji było w prawdziwym HD. Tylko czy w Stanach HBO HD słynie z dużego bitrate'u? Nie. Tam jest to kanał tzw. HD Lite więc nie sądzę, żeby nagle w PL było mega HD.

[center][img]http://www.exopolis.com/home/clients/hbo/img/hbo_1.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='besson' post='86765' date='19.02.2008, 17:51 ']HBO chce aby operatorzy sprzedawali HBO HD swoim klientom za ok. 5-6 złotych miesięcznie. Co ważne, ostatecznie o cenie oferty HBO HD zależeć ma od operatora.
HBO HD nadawać będzie dokładnie to samo, co na głównej antenie HBO.[/quote]

No właśnie to samo co na zwykłym HBO (za 25 zł w N'ce) ..... za 5-6 zł ? Fantastyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='86767' date='19.02.2008, 16:56 ']No właśnie to samo co na zwykłym HBO (za 25 zł w N'ce) ..... za 5-6 zł ? Fantastyka?[/quote]
dodatkowo, zapewne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Wg nieoficjalnej informacji, Cyfra + ma emitować HBO HD.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='86775' date='19.02.2008, 17:25 ']Witam,
Wg nieoficjalnej informacji, Cyfra + ma emitować HBO HD.

Pozdrawiam,
Andrzej S.[/quote]
Chyba nawet nie taka nieoficjalna - wydaje mi się, że wspominali już o tym w swoich spotach reklamowych... Ale nie wierzę, że to będzie exclusive - tak samo jak w przypadku zwykłego HBO.

ED: eee, wspominali o hbo digital :lol: byłem blisko :o

Edytowane przez Majke_L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='86775' date='19.02.2008, 19:25 ']Witam,
Wg nieoficjalnej informacji, Cyfra + ma emitować HBO HD.

Pozdrawiam,
Andrzej S.[/quote]

Ciekawe na jakim transponderze C+ upchnie kolejny kanał HD???

Ps.Pewnie HBO HD będzie dostępne wyłącznie z Paczką HBO :lol: Bo 6 zł za sam kanał Hd to trochę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kader' post='86780' date='19.02.2008, 17:33 ']Ciekawe na jakim transponderze C+ upchnie kolejny kanał HD???[/quote]
W drugim kwartale br francuski TPS przestaje nadawać na HotBirdze i jak donosi SatKurier (1/2008) Cyfra+
ma otrzymać przynajmniej dwa transpondery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='netquest' post='86784' date='19.02.2008, 17:51 ']W drugim kwartale br francuski TPS przestaje nadawać na HotBirdze i jak donosi SatKurier (1/2008) Cyfra+
ma otrzymać przynajmniej dwa transpondery.[/quote][/i]
Potwierdzam

AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg nieoficjalnej informacji HBO HD bedzie na C+ tylko niewiadomo kiedy! :P
rowniez bedzie na HBO Digital 16/9, DD5.1 tylko niewiadomo kiedy! :)

ile jeszcze tych nieoficjalnych w wydaniu cyfry news'ow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych...bla, bla, bla... :P

Dajmy temu już faktycznie spokój! Zajmijmy się merytoryczną dyskusją nt. HBO HD, które nie będzie nigdzie na wyłączność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kader' post='86780' date='19.02.2008, 18:33 ']Ciekawe na jakim transponderze C+ upchnie kolejny kanał HD???

Ps.Pewnie HBO HD będzie dostępne wyłącznie z Paczką HBO :P Bo 6 zł za sam kanał Hd to trochę za mało.[/quote]

Przecież po tyle 6 PLN teraz jest NG HD w Cyfrze + 2 Canal+HD za 6 PLN . Nie wiem więc dlaczego HBO HD ma być drożej :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='86877' date='20.02.2008, 01:08 ']Przecież po tyle 6 PLN teraz jest NG HD w Cyfrze + 2 Canal+HD za 6 PLN . Nie wiem więc dlaczego HBO HD ma być drożej :P ?[/quote]

Tylko że aby mieć Canal+FILM HD trzeba wykupić Paczke Canal+ za 29 zł + 6 zł za ten kanał.
HBO będzie raczej na takiej zasadzie.

Ps.NG HD kosztuje 6 zł ponieważ nie jest to kanał Premium.

Edytowane przez kader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie skuszę się na paczkę HBO za 29 zł + 6 zł za HD HBO. Pewnie tak będzie
jak Canal Film HD. Nie mam zamiaru za 129 zł oglądać samych powtórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak kader , tak tylko zwróć uwagę , że za 6 PLN masz 2 kanały HD a nie jeden ( i to z jak zróżnicowaną ofertą ). Sądzę , że jeśli Cyfra+ da HBO HD do pakietu z HBO MaxPack to będzie działała na swoją niekorzyść. To powinien być osobny kanał tak jak jest NG HD z możliwością dobrania sobie do innych kanałów HD. W sumie to tak się zastanawiam i musiałbym ogłupieć żeby dla HBO HD brać wszystkie inne HBO z tą jakością i bez sportu. To HBO co teraz to nie to co kilka lat temu ...niestety. Jak nie poprawią jakości kanałów SD przynajmniej do takiej jak jest na Canal+ to ja na 100% nie wezmę całej paczki. I wiem, że jest wielu którzy myślą podobnie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...