Skocz do zawartości
martinezz

Co kupic Samsung 1080P7 czy Pioneer DV-400??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam Kiss Dp-1100
ale chiabym zmienic na cos co ma HDMI i jest w rozsadnej cenie no i ma skaler do 1080p bo na gwiazdke sprawiam sobie TV LCD Full HD ( docleowo bedzie blu-ray - ale na start zaczne od DVD)
szukajac po sklepach nternetowych i allegro znalzalem wg mnie 2 godne uwagi dvd: Samsung 1080P7 i Pioneer DV-400
Samsung za ok 400zl a Pioneer za 300zl , ktorego lepiej wybrac ? lepeij dolozyc 100zl i barc Samsunga ? a mzoe calkiem inna opcja ?


z gory dzieki za pomoc
pozdro
Martinezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

może się okazać, że będziesz rozczarowany jakością skalowania przez w/w odtwarzacze DVD, samo hasło "skalowanie do 1080p" w tak tanich klockach nie daje gwarancji jakości tegoż,
ja bym postawił na tego Kissa, który masz, puszczał po komponencie do TV w rozdzielczości 576i lub 576p (jeśli się da) i dał szanse telewizorkowi na użycie jego wewnętrznego skalera.
O wiele lepszą opcją jest Playstation 3, za 1500 zł masz i HD z wyjściem HDMI 1.3 i super konsolę i bardzo dobry skaler do 1080p i możliwość łączenia z netem, PS3 tylko laseczki nie robi, ale może w następnym wydaniu....kto wie... :):):(

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Ja od niedawna jestem posiadaczem Pioneera DV 400 i jestem bardzo zadowolony. Obraz jak na skalowanie z DVD jest naprawdę super (ja skaluje do 720p, mam tv obsługujacy tylko tyle) Czy to z płyty czy to przez USB jakość jest bardzo dobra. Jak na skalowanie bardzo polecam a jak ktos chce cos więcej to konsole ( bo to chyba najlepszy wybór jak na odtwarzacz HD)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='73499' date='14.12.2007, 13:03 ']witam,

może się okazać, że będziesz rozczarowany jakością skalowania przez w/w odtwarzacze DVD, samo hasło "skalowanie do 1080p" w tak tanich klockach nie daje gwarancji jakości tegoż,
ja bym postawił na tego Kissa, który masz, puszczał po komponencie do TV w rozdzielczości 576i lub 576p (jeśli się da) i dał szanse telewizorkowi na użycie jego wewnętrznego skalera.
O wiele lepszą opcją jest Playstation 3, za 1500 zł masz i HD z wyjściem HDMI 1.3 i super konsolę i bardzo dobry skaler do 1080p i możliwość łączenia z netem, PS3 tylko laseczki nie robi, ale może w następnym wydaniu....kto wie... :P;):lol:

pozdrowienia[/quote]

Arecki jak czytam takie teksty to mnie osłabia. Jak można pisać o czymś jeśli się tego nie porównało. Już kiedyś pisałem o porównaniu Denona 1930 do LG 9900 ktoś mnie wtedy objechał, że co ja piszę, że sprzęt za taką kasę, że technologia, bla bla bla, a ja wzrok mam dobry (badania z 10.01.2008 :D ) i wiem co widzę. Dziś kupiłem Samsunga 1080P7 i może to HD nie jest :lol: ale jest to najlepszy obraz jaki widziałem z DVD (podłączony do Sharp 37GE1E po HDMI) puściłem Epokę Lodowcową 2 i stawiam litra najlepszej whisky jak jesteś w stanie z 3 metrów zgadnąć czy to n
ie HD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...