Skocz do zawartości
paw

MEGA-TEST: Azbox HD

Rekomendowane odpowiedzi

Te softy nie są najlepsze ,możesz spróbować sciągnąć liste gogo ,nastepnie twardy reset ,jak to nie pomoże to skasuj listę kanałów i ponowne skanowanie .Cóż w ostatnim sofcie jest bład nie wyszukuje wszystkich kanałów.,trzeba poczekać na firmowy soft ,bo te nowe są poprawione raczej przez zagorzałych amatorów a nie firmowane przez opensat ,może się mylę ale mam takie wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wogóle posiadasz ten tuner (AzBox), bo w porównaiu z Humaxem 2000 to szczerze powiedziawszy obraz SD jest lepszy a HD bardzo podobny, Część multimedialna daje obrazik palce lizać do 1080P włącznie, że o łatwości z jaką się obsługuje to urządzenia (wczytywanie wszelkiej maści multimediów) nie wspomnę.

pzdr

Kolego twoja wypowiedź świadczy wyłącznie o jakości humax'a i o tym, że należysz do tej kategorii osób, dla których mnogość bajerów w sprzęcie potrafi przysłonić sprawy najistotniejsze. Osoby takie nigdy nie sięgną po sprzęt z najwyższej półki, a to dlatego, że do tej klasy sprzętu nie zaliczają się tzw. kombajny, zgodnie ze starym przysłowiem, że jeżeli coś jest do wszystkiego, to najczęściej jest do niczego. Zaś wracając do tematu, jeżeli chcesz zobaczyć obraz chociażby zbliżony do tego "palce lizać" to podłącz np. pierwszego z brzegu Technisata. Na temat innych marek szkoda w tym topicu w ogóle dyskutować.

pozdr...

Edytowane przez zbigniew J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wogóle posiadasz ten tuner (AzBox), bo w porównaiu z Humaxem 2000 to szczerze powiedziawszy obraz SD jest lepszy a HD bardzo podobny, Część multimedialna daje obrazik palce lizać do 1080P włącznie, że o łatwości z jaką się obsługuje to urządzenia (wczytywanie wszelkiej maści multimediów) nie wspomnę.

pzdr

Mam pytanie jak AZBOX HD w odtwarzaniu wiadomych multimediów ma się w porównaniu do Popcorna.

Skoro ten sam procek to powinno być porównywalnie.Miałem zamiar kupić Pocorna lub WD TV Media Playera a za nie wiele wyższą cenę mogę mieć coś więcej?

Proszę o odpowiedż

pzdr

Wladek_wypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazał się nowy sofcik , u mnie chodzi duzo stabilniej i chodzą kanały HD w cyfrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokazał się nowy sofcik , u mnie chodzi duzo stabilniej i chodzą kanały HD w cyfrze .

Czy jesteś w stanie stwierdzić, czy jakość obrazu SD/HD poprawiła się, sporo piszących w tym wątku zwracało uwagę na jego kiepską jakość ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy sofcie 1605 jaki mu wgralem , dysk twardy caly czas pracuje nie moge znalesc wylaczenia dysku ( uspienie )

wczoraj pojawil sie nowszy ale jeszcze go nie aktualizowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj ten tunek i muszę przyznać że jestem lekko zdziwiony, wszycho działa jak trzeba, zero zwiech, nagrywanie ok, stream ok, jakość obrazu lepsza niż na moim DM8000 nic tylko pogratulować Panom z Nabilo wspaniałego softu, jedyne co mnie wnerwia to wygląd tego boxa, no ale reszta rekompensuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zero zwiech, stream ok, jakość obrazu lepsza niż na moim DM8000 nic tylko pogratulować Panom z Nabilo wspaniałego softu,

OPINIA IDEALNIE PASUJĄCA DO DZISIEJSZEGO DNIA !!!!

TYLKO POGRATULOWAĆ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sorry jesli watek nie w tym temacie ale mam problem z azbox premium (wynikajacy raczej z niewiedzy niz wadliwosci sprzetu :) ). wgralem przez flasz soft 1600 ( bo nie moge za nic ustawic interneru), ale nie moge poradzic sobie z (pluginem?) cyfry. moglby ktos wytlumaczyc cepologicznie co robie zle????????? please :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam Azbox Elite HD - głównie miał być używany jako player do mkv. Niestety zaobserwowałem jeszcze dużo problemów. mimo wgrania kolejnego najnowszego firmware'u nadal większość mkv ma problemy z głosem, albo wogóle nie odpala o napisach już nie będę pisał. Nie działa też przewijanie na MKV. itd. itp. W zestawieniu z tvixem M-6500a wypada beznadziejnie ... oby coś się zmieniło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam Azbox Elite HD - głównie miał być używany jako player do mkv. Niestety zaobserwowałem jeszcze dużo problemów. mimo wgrania kolejnego najnowszego firmware'u nadal większość mkv ma problemy z głosem, albo wogóle nie odpala o napisach już nie będę pisał. Nie działa też przewijanie na MKV. itd. itp. W zestawieniu z tvixem M-6500a wypada beznadziejnie ... oby coś się zmieniło ...

Pozostaje ci nadzieja że producent sprzętu nie oleje nabywców tak jak to zrobiło DGS z popsiadaczami ipboxów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje ci nadzieja że producent sprzętu nie oleje nabywców tak jak to zrobiło DGS z popsiadaczami ipboxów

Co ty kurcze gadasz.... IPBox ma się naprawdę dobrze. Ostatni soft wprowadza sporo drobnych poprawek i chodzi bardzo stabilnie.

Jedyny minus to skalowanie skinów.

Pozdrawiam

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty kurcze gadasz.... IPBox ma się naprawdę dobrze. Ostatni soft wprowadza sporo drobnych poprawek i chodzi bardzo stabilnie.

Jedyny minus to skalowanie skinów.

Pozdrawiam

Chodziło mi o czas jaki to im zajeło, a z tego co pamiętam to było ok. 9miesięcy, a to troche długo.

Jeśli tak samo będzie z AZboxem to delikatna porażka, oby tak nie było, też chcę go kupić dla dzieciaków jako tuner i player do bajek........na razie nawet kasy nie zbieram bo nie ma sensu

Pozdro

Jur

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup DM8000 i KISSA jako net player. Kiss dopiero wyruch.. Klientow !

8000 mam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesuje mnie Azbox jako mediacenter jednak mam pytania :

1) czy można tworzyć listy mp3 , odtwarzać losowo , coś ala winamp ?

2)czy nagrywanie działa bez problemów ? Aby nagrywać z jednego kanału a patrzeć na inny muszę kupić dodatkową głowicę ?

3)czy jest możliwość podpięcia czytnika kart pod USB ?

4)czy każdy dysk USB działa z Azboxem ?

5)są do kupienia wersje premium z dyskiem 400GB , czy tak zamontowany dysk działa poprawnie ? (mam na myśli włączanie się go i wyłączanie - rozumiem ,że w przypadku dysku podpiętego pod USB trzeba go ręcznie włączać i wyłączać ?)

6)czy zgrywanie programów na dysk USB działa bez problemów ? (dysk muszę włączać ręcznie?)

7)i czy działa bez problemu sharing ?

To chyba tyle ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Niestety muszę przekazać opinie 2 znajomych testujących AZBOXA. Totalna porażka jako player MKV i divx. Dziwi mnie opinia typu - że wszystko na nim śmiga. Na razie jest to niestety jakaś pomyłka ... pozdrawiam i ostrzegam przed kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A setki moich znajomych na forach Europy Zach. są zadowoleni.

Pozdro dla ekipy z DMM ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A setki moich znajomych na forach Europy Zach. są zadowoleni.

Pozdro dla ekipy z DMM ...

setki to oni chyba łykają przed odpaleniem boxa ( 40 % )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
setki to oni chyba łykają przed odpaleniem boxa ( 40 % )

Ile razy w tygodniu wyskakuje ci w dm8000 komunikat strojenie nieudane ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile razy w tygodniu wyskakuje ci w dm8000 komunikat strojenie nieudane ? :P

Zdarzylo się na pierwszego dnia jak go dostałem, wymieniłem konwertery na lepsze i już nie ma tego komunikatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o AZBOX HD a nie o DM8000!!!

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A setki moich znajomych na forach Europy Zach. są zadowoleni.

Pozdro dla ekipy z DMM ...

Zatem zadam pytanie czy jest w Polsce ktoś zadowolony z tego urządzenia ? Zwłaszcza jako player mkv i divx chętnie wysłuchałbym konkretnych wskazówek w jaki logiczny i spokojny sposób można coś na azboxie obejrzeć.

Edytowane przez AcoustiC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być w Polszcze ktoś zadowolony skoro Azbox PREMIUM HD NIE JEST JESZCZE SPRZEDAWANY !?

Może kilku pasjonatów kupiło w Niemczech ale to za mało by mieć tu ożywioną dyskusję.

Cardsplitter chyba boi się to sprzedawać zasłaniając się brakiem towaru. Za to w Niemczech pełno jest Azboxów Premium w detalu i hurcie.

W hurcie 200-220 Euro/szt. od 16.04 od ręki. Prosto z Tajwanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...