Skocz do zawartości
grzybekm

Nowe seriale w TVN. nscreen HD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

TVN szykuje nowe seriale [b]"39 i pół"[/b] oraz [b]"Naznaczony"[/b]

Źródło: [url="http://www.filmweb.pl/TVN+szykuje+nowe+przebojowe+seriale,News,id=38881"]http://www.filmweb.pl/TVN+szykuje+nowe+prz...e,News,id=38881[/url]

Czyżby seriale w VOD HD ?

Pozdrowienia
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat ponieważ krew mnie zaraz zaleje. Co mnie obchodzi strajk scenarzystów? Chodź tak na prawdę to ich (scenarzystów) rozumiem, to nie powinno się to przekładać na nasz polski rynek czyli nScreen! A jeśli już się przekłada i ma wpływ to niech usługodawca coś zrobi! Może jakieś inne seriale (niekoniecznie hamerykańskie) lub niech tnie cenę. Bo zdecydowałem się na tę usługę nie dlatego że był tam JEDEN serial który był bodźcem i zdecydowałem się "wejść" w nScreen. Zrobiłem to ze względu na różnorodność i tego oczekuję.
Zatem albo n'ka coś wrzuci, dorzuci do nScreen lub obniży abo. za tę usługę inaczej ¡Adios Amigos!...
@Arsenal nie wiem jak Ty (nie wiem też czy to przeczytasz) ale jeden serial w HD i to w stereo to trochę mało, prawda? Bo tyle co TERAZ daje nScreen to mi torrenty i binarki dadzą radę! A tak się cieszyliśmy że idzie normalne i nie trzeba będzie zasysać, szukać, ściągać etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='grzybekm' post='68481' date='18.11.2007, 10:03 ']Witam

TVN szykuje nowe seriale [b]"39 i pół"[/b] oraz [b]"Naznaczony"[/b]

Źródło: [url="http://www.filmweb.pl/TVN+szykuje+nowe+przebojowe+seriale,News,id=38881"]http://www.filmweb.pl/TVN+szykuje+nowe+prz...e,News,id=38881[/url]

Czyżby seriale w VOD HD ?

Pozdrowienia
Michał[/quote]
Tak w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wszedłem w nScreen to faktycznie powiało pustką. Do końca tygodnia to zostanie chyba sam The Office, masakra, pewnie w ilości 20 odcinków :)

Ja rezygnację z obu kolekcji posłałem jeszcze w listopadzie, zawsze można sie wycofać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='80783' date='21.01.2008, 15:00 ']Wczoraj jak wszedłem w nScreen to faktycznie powiało pustką. Do końca tygodnia to zostanie chyba sam The Office, masakra, pewnie w ilości 20 odcinków ;)

Ja rezygnację z obu kolekcji posłałem jeszcze w listopadzie, zawsze można sie wycofać[/quote]

Oczywiście, że zawsze można zrezygnować: problem polega na tym, dlaczego za rezygnację trzeba zabulić ekstra 120 pln.
I chociaż sam też zrezygnowałem w listopadzie, to przeznasz, że raczej trudno jest antycypować repertuar tej usługi z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. W listopadzie już wydawało mi się, że jest kaszana, ale w życiu bym nie przypuszczał, że może być tak źle jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy jest tak słabo?
Jestem "oglądaczem" amerykańskich seriali i nScreen jest jak dla mnie bardzo dobrą ofertą.
Co teraz mamy:
Dexter sezon 2 (premiera w Polsce)
Medium sezon 3 (premiera w Polsce)
Dr House sezon 3 (premiera w Polsce)
The Office sezon 2 (premiera w Polsce) tutaj niestety całkowicie zrąbane tłumaczenie i zupełnie niepasujący głos lektora
Lost HD sezon 4 (dostępny tydzień po amerykańskiej premierze) - szybciej mają chyba tylko Anglicy (z Europy) ale oni nie muszą robić tłumaczenia :P.

Największym wrogiem nScreen jest strajk scenarzystów w USA. Gdyby nie strajk to cieszylibyśmy się kolejnymi docinkami Desperate Housewives czy Heroes. Bionic Woman też miałby przynajmniej te 13 odcinków a nie 8.

W marcu pewnie dopchają do nScreen te kiepskie serialiki TVNu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...