Skocz do zawartości
daniel11

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam N
Odbieram wszystkie kanały
chodzi mi oto że zabardzo nie wiem oco lata w tej n i chwiałbym abyście mi wytłumaczyli co jak robić
-jak nagrywam to co muszę zrobić i gdzie zaś są przechowywane nagrane filmy czy bajki
-jak mieć tą opcje nScreen i Vod bo kupiłem to ale nie wiem gdzie wejsć klikam na klawisz w pilocie VOD i pisze że trwa pobieranie kanałów i może to potrwać kilka godzin za bardzo niewiem o co w ty m biega
-jak mogę ogądać do przpdu te seriale co zrobić

Proszę was o wytłumaczenie będę bardzo wdzięczny i jeszcze jakie możn a w n robić ciekawe rzeczy, mam hdtv recorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='daniel11' post='66536' date='05.11.2007, 22:56 ']-jak nagrywam to co muszę zrobić i gdzie zaś są przechowywane nagrane filmy czy bajki
-jak mieć tą opcje nScreen i Vod bo kupiłem to ale nie wiem gdzie wejsć klikam na klawisz w pilocie VOD i pisze że trwa pobieranie kanałów i może to potrwać kilka godzin za bardzo niewiem o co w ty m biega
-jak mogę ogądać do przpdu te seriale co zrobić

Proszę was o wytłumaczenie będę bardzo wdzięczny i jeszcze jakie możn a w n robić ciekawe rzeczy, mam hdtv recorder[/quote]

1. Gdy chcesz nagrać to co aktualnie oglądasz naciskasz czerwony przycisk R na pilocie.
Gdy chcesz zaprogramować nagranie to wchodzisz do EPG, wyszukujesz audycję i naciskasz R.
Gdy chcesz zaprogramować nagranie podając dokładną godzinę początku i końca to wybierasz na pilocie List i następnie R,
wtedy w nowo otwartym oknie wybierasz kanał i wpisujesz godzinę początku i końca nagrania.
Aby zobaczyć listę nagranych lub zaprogramowanych do nagrania audycji wybierz przycisk List.

2. Jeżeli jesteś nowym abonentem to musisz uzbroić się w cierpliwość.
Wszystkie filmy i seriale z VOD muszą zostać ściągnięte na twardy dysk twojego nbox-a, a to może trwać nawet kilka dni.
Zależy to m.in od tego jak często sam nagrywasz coś na recorderze.
Później wymiana pojedynczych pozycji trwa dużo szybciej.

A tak w ogóle to proponuję instrukcje obsługi: [url="http://n.pl/fileadmin/pdf/instrukcja_nbox_recorder.pdf"]http://n.pl/fileadmin/pdf/instrukcja_nbox_recorder.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...