Skocz do zawartości
Cezy001

Toshiba 47z3030DG – subiektywne opinie użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam parę pytań do użytkowników tego modelu:
-czy w czasie oglądania transmisji sportowych, np mecze piłki nożnej, przy włączonym Active Vision pojawiają się artefakty, na ile są denerwujące?? jak to zjawisko oceniacie??

-czy przy sygnale 1080/24 pojawia się zjawisko "telecine judder"??

-czy nierównomierne podświetlenie matrycy to kwestia złego egzemplarza?? Edytowane przez zborek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam parę pytań do użytkowników tego modelu:

-czy w czasie oglądania transmisji sportowych, np mecze piłki nożnej, przy włączonym Active Vision pojawiają się artefakty, na ile są denerwujące?? jak to zjawisko oceniacie??

-czy przy sygnale 1080/24 pojawia się zjawisko "telecine judder"??

-czy nierównomierne podświetlenie matrycy to kwestia złego egzemplarza??

Odnośnie nierównomiernego podświetlenia matrycy. Miałem coś takiego od nowości - widoczna smuga na wysokości 2/3 ekranu. Przeszkadzało to w zasadzie tylko wtedy, gdy wyświetlano jasny, jednostajny, nieruchomy obraz np. błękitne niebo w westernie. W pozostałych 99% praktycznie niewidoczne. Ale jak już wiesz..... Zgłosiłem do serwisu Toshiby przy ich pobycie w domu w innej sprawie. Reklamację przyjęli, telewizor zabrali, wylądował w Warszawie. Po pewnych perypetiach i telefonach wymieniono w telewizorze matrycę. To wszystko trwało zaledwie 7 tygodni...Nierównomierne w pewnym stopniu podświetlenie ("backlighting") jest cechą charakterystyczną w telewizorach LCD podswietlanych świetlówkami. Taka uroda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...