Skocz do zawartości
besson

Jaki najlepszy Sharp 32, 37 cali?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
ma być Full HD i bez wad :) Muszę znaleźć dla mojej szefowej. Postarajcie się co bym roboty nie stracił :blink:

Sam mam 37GE1E czy pojawiło się coś lepszego?

Ma ktoś informacje na temat LC37X20E?

Pozdrawiam

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='besson' post='62873' date='10.10.2007, 19:09 ']Witam
ma być Full HD i bez wad :) Muszę znaleźć dla mojej szefowej. Postarajcie się co bym roboty nie stracił :D

Sam mam 37GE1E czy pojawiło się coś lepszego?

Ma ktoś informacje na temat LC37X20E?

Pozdrawiam[/quote]


No jeśli takie są założenia, że ma być Sharp do tego Full HD i bez wad, to zajrzyj do katalogu Sharpa... myślę że najlepiej takiego z 2016 roku, powinno być już w miarę optymalnie i będzie szło wybrać wedle przyjętych założeń ;):P:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='62887' date='10.10.2007, 20:21 ']No jeśli takie są założenia, że ma być Sharp do tego Full HD i bez wad, to zajrzyj do katalogu Sharpa... myślę że najlepiej takiego z 2016 roku, powinno być już w miarę optymalnie i będzie szło wybrać wedle przyjętych założeń ;):P:P.[/quote]

True, true... ;] ode mnie"anegdotka". po wizycie z zeszł. tygodnia jedego ze współwłaścicieli serwisu TV srodkowej PL (serwisują wsio oprócz LG oczywiście , od Samsunga po Yakume) na 111 modeli lcd i plazm w przyjętych do napraw 55 to Sharpy serii XD1. Bez komentarza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='62887' date='10.10.2007, 20:21 ']No jeśli takie są założenia, że ma być Sharp do tego Full HD i bez wad, to zajrzyj do katalogu Sharpa... myślę że najlepiej takiego z 2016 roku, powinno być już w miarę optymalnie i będzie szło wybrać wedle przyjętych założeń ;):P:P.[/quote]


toś mi pomógł :) a tak na serio same cyferki nie pomogą :D Czy ktoś może porównać oba modele 37GE1E i 37X20E?


[quote]True, true... ;] ode mnie"anegdotka". po wizycie z zeszł. tygodnia jedego ze współwłaścicieli serwisu TV srodkowej PL (serwisują wsio oprócz LG oczywiście , od Samsunga po Yakume) na 111 modeli lcd i plazm w przyjętych do napraw 55 to Sharpy serii XD1. Bez komentarza :][/quote]

a kto tu pisze o XD1 ja mam GE1E i jest OK

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='62923' date='11.10.2007, 08:54 ']A tego Sharpa 32" Full HD ktoś już ma?
[url="http://www.max24.pl/?a=sklep.view&produkt=24576"]SHARP[/url][/quote]


Trochę kiepsko w nim działa 100Hz ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='62926' date='11.10.2007, 09:36 ']Trochę kiepsko w nim działa 100Hz ;) .[/quote]
wrrr..a ktoz to oglada dzis tv 32...chyba w kiblu.moj monitor komp. ma 30 cali i sie wnerwiam ze zamaly :(,miec w salonie tv ponizej 50 cali...to lepiej deche z dziurkierm od klucza postawic..moze corka sasiadki, sie przed snem pokaze:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='stefek100' post='63033' date='11.10.2007, 23:23 ']wrrr..a ktoz to oglada dzis tv 32...chyba w kiblu.moj monitor komp. ma 30 cali i sie wnerwiam ze zamaly :(,miec w salonie tv ponizej 50 cali...to lepiej deche z dziurkierm od klucza postawic..moze corka sasiadki, sie przed snem pokaze:([/quote]


pardon..ale mi zawory puscily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tego modelu LC37X20E.
W komputronik.pl cena 4961 brutto - czy to dobra cena ?
Ja nie miałem nigdy do czynienia z marką SHARP, czy w związku z tym może mi ktoś powiedzieć czy to dobra marka, czy godna polecenia ?
Sprawdzam ceny podobnych modeli Samsunga i LG i ceny są zbliżone, tylko nie wiadomo w którą markę zainwestować.
Dla mnie to spora kwota pieniążków i bardzo bym chciał dokonać dobrego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...