Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

QN91B ma tesciu i uwazam, ze tez jest spoko. W testach "OLEDowych" (fajerwerki, ruszajace sie biale kolko na czarnym tle) widac problemy z podswietlaniem segmentow, ale przy normalnym uzytkowaniu jest ok, chociaz wiadomo ze to nie poziom czerni OLEDa. Niemniej jednak nie uwazam go za zly wybor, szczegolnie jesli ktos jest fanem programow z paskami. Kazdy musi sam rozstrzygnac do czego potrzebuje TV. 

Co do opinii, to chetnie zobace produkt, ktory ma same pochlebne opinie :D Elektronike teraz robi sie nawet nie na odpie***l, tylko celowo ja sie pogarsza i efekt jest jaki jest - kazdy jeden model ma jakies fakapy, a ludzie i tak kupuja, bo nie ma nic innego.

Smieszy mnie napinka na tym forum (chociaz to cecha wiekszosci for/grup dzisiaj) w stylu "moja racja jest najmojsza" przejawiajaca sie najezdzaniem na "nieswoje" TV :) Dla mnie zakup Panasonica za dosc konkretna kase i koniecznosc dokupowania dodatkow ze smart "no bo Panasonic tak ma, ze nie obsluguje" to jakis zart i nawet nie patrzylem w jego kierunku. Inni moze planuja ogladac tylko materialy na BR, do ktorych i tak trzeba dokupic przystawke, wiec im to powiewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szajsung ma niestety najniższe normy jakościowe i to fakt. Największy temat na forum pod testem szajsunga, gdzie ludzie narzekają na problemy jakościowe mówi sam za siebie. Nawet w sklepie jak się przechodzi koło ich tv to śmierdzi plastikiem. 

Edytowane przez Usl
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Usl napisał:

Ale szajsung ma niestety najniższe normy jakościowe i to fakt. Największy temat na forum pod testem szajsunga, gdzie ludzie narzekają na problemy jakościowe mówi sam za siebie. Nawet w sklepie jak się przechodzi koło ich tv to śmierdzi plastikiem. 

Nie wiem tego, nie znam statystyk awarii do liczby sprzedanych sztuk, wiec nie umiem sie do tego odniesc.

Temat o problemach S95B widzialem i dlatego z niego zrezygnowalem, ale po ok. 5-6 miesiacach widze, ze ludzie nadal polecaja S95B i pisza, ze dziala spoko, wiec nie traktowalbym narzekan na forum jako jedyny wyznacznik, bo a) w znakomitej wiekszosci pisza ludzie ktorym cos nie dziala, a nie ci ktorym dziala i sa zadowoleni, b) samsung jest jednym z najczesciej wybieranych producentow, wiec wiadomo ze statystycznie wiecej sprzedanych sztuk = wiecej sztuk z awaria = wiecej postow z narzekaniem i c) niektorzy chca kupic TV za 5k, a miec taki za 15k i glosno placza nad kazdym detalem, ktory te telewizory rozni. Patrzac na narzekania to trzebaby nic nie kupowac (a juz na pewno nic ponizej 15-20k), bo wszystko ma jakies wady.

Odnosnie smrodu plastiku - nei czulem, zeby QN91B jakos szczegolnie smierdzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jakieś przypadki skrzywionych matryc innych producentów 😅 W szajsungu to było nagminne 🤭 Już nie wspominając o ścierających się powłokach 😆 Sam widzisz, że szajsung to dno 👎🏿 jakościowe skoro inni producenci nie mają takich problemów 😜 Gdzie polecają s95b, bo chyba nie tu xD

A Samsung oled sprzedaje mizernie mało w stosunku do konkurencji 😛

Powyżej 20k to niby już sprzęt nie ma wad? Nie ośmieszaj się 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Usl napisał:

Pokaż mi jakieś przypadki skrzywionych matryc innych producentów 😅 W szajsungu to było nagminne 🤭 Już nie wspominając o ścierających się powłokach 😆 Sam widzisz, że szajsung to dno 👎🏿 jakościowe skoro inni producenci nie mają takich problemów 😜 Gdzie polecają s95b, bo chyba nie tu xD

A Samsung oled sprzedaje mizernie mało w stosunku do konkurencji 😛

Powyżej 20k to niby już sprzęt nie ma wad? Nie ośmieszaj się 

"Osmieszaj sie" to sobie pisz do matki buraku. Widze, ze jestes zbyt ograniczony zeby wymienic pare zdan w kulturalny sposob, wiec nie pisz juz nic wieccej.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też życzę dobrego dnia 😊 Sam widzisz jak to jest u szajsunga 😁 S95B ma znacznie lepszą wydajność od c2, ale kosztem gorszego software i kontroli jakości 😬 Nie hejtuje tylko przedstawiam fakty 🙄 Też spotkałem bardzo zadowolonych posiadaczy s95b, ale statystyki mówią swoje. Jak pisałem z oficjalnych danych sprzedało się oledów od szajsunga bardzo mało w porównaniu do konkurencji. Do LG nie ma podjazdu, który ma aż 70% rynku, a Samsung jest jeszcze dopiero za Sony i Philipsem 🤭

Taki słaby udział w rynku i taka masa niezadowolonych użytkowników? Odpowiedź sobie sam. 

Edytowane przez Usl
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...