Skocz do zawartości
2man

'Tajemnica Twierdzy Szyfrów' w Dolby Digital 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy znaczący krok publicznej telewizji w stronę normalności.


za
[url="http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly/&kat=150&id=37775"]http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly/&a...50&id=37775[/url] Edytowane przez 2man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sam sobie odpiszę :angry:

Jakie by film nie miał wstawione fajerwerki techniczne, ale jak już widzę kretyńskie popisy "partyzanta", to jest to wielka kicha nie do oglądania.
Facet biega przed hordą Niemców, którzy do niego strzelają seriami i pojedynczo, a on niedraśnięty biega przed nosem po leśnych drogach, zamiast się zaszyć w najgęstszy las.

To mi przypomniało Charlie'go Sheena z HOT SHOTS, kiedy do wrogów strzelał kurczakiem. :angry:

To moja pochopna recenzja z DD 5.1 w TVP. Słuchać i nie patrzeć :angry:
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem, ciekawa sprawa z obraze większości ok, ale miejscami sieczka - ciekawe wina kamery czy przekazu? Co do dżwieku 5.1 na początku przełączyłem DD tego wymagał mój topfield 7700, było super, ale po 30 sekundach opcja się wyłączyło się i opcja możliwości wyboru DD znikła, ciekawe. Ta nasza Syfra to w ogóle ciekawe zjawisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marchello' post='59221' date='07.09.2007, 21:53 ']Obejrzałem, ciekawa sprawa z obraze większości ok, ale miejscami sieczka - ciekawe wina kamery czy przekazu? Co do dżwieku 5.1 na początku przełączyłem DD tego wymagał mój topfield 7700, było super, ale po 30 sekundach opcja się wyłączyło się i opcja możliwości wyboru DD znikła, ciekawe. Ta nasza Syfra to w ogóle ciekawe zjawisko.[/quote]

W moim Fergusonie 8800 opcja była przez cały czas, tzn kiedy od czasu do czasu zerkałem wracając z Golden League HD/ofkoz/ na C+HD.
crazy-j
Nie chcę być zbyt brutalny, więc powiem, dobre bo polskie :angry:
Weź dowolny odcinek STAWKI WIęKSZEJ NIŻ ŻYCIE/serial sprzed chyba 40 lat, albo coś koło tego/ i porównaj , z jakim ona była nerwem robiona, jaką logiczną sekwencją scen, dramaturgią, WYRAZISTYMI postaciami. Grała czołówka polskich aktorów/ chociaż tu też jest nieźle, ale nie ta półka/, a zobaczysz różnicę. Chociaż wiem, że to dopiero pierwszy odcinek, ale start był kiepskawy.

Gdyby twórcy STAWKI... mieli takie możliwości jak twórcy TAJEMNICY...,to seriale sprzedawalibyśmy Amerykanom, a nie oni nam :angry:
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Philipsie Cyfry dźwięk DD ok był cały czas.
5.1 było wykorzystane nieźle w scenach pogoni w lesie, kule świstały z przodu w tył, potem już nie zauważyłem spektakularnych efektów.
Sam odcinek serialu pełen dłużyzn charakterystycznych dla polskiego kina niestety, ale i tak na duży plus od ostatnich produkcji o tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwiek to moze byl dobry, ale obraz - fatalny. Mogli chociaz dac przekaz w pseudo 16/9, a tak, znaczek TVP1, byl w polowie na obrazie a druga jego czesc w miejscu czarnego pasa - fatalnie sie to ogladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na iTVP dali to oczywiście z dzwiękiem stereo i obrazem takim, że szkoda gadac (czyli takim jak zwykle na iTVP). Odcinek zajmuje 550 MB a wygląda jak VideoCD. Nie rozumiem polityki jakości TVP (a właściwie jej braku).
Nie mają swojej platformy, więc zainwestowali sporo w iTVP. Chyba nie głupi pomysł, bo wiem, że znajomi z UK korzystają tego i nawet któryś Oficerów kupował na iTVP. No ale jakość tego jest do bani, da się to oglądać tylko chyba na 21 calowym CRT, bo na 28 calowym już nie wygląda to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...