Skocz do zawartości
peterka1000

VOD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanko odnośnie VOD. Mam zapłacone i Picture Box i Nvod i po zmianie oprogramowania znikneły mi wszystkie filmy i zaczynają się pojawiac bardzo ale to bardzo wolno . Dopiero mam 5 pozycji w N vod i 2 w Picture Box . Jak tak to się powoli będzie ściągało to ostatni film wgra mi się wtedy kiedy się jego termin skończy . :) A tak na poważnie to wydaje mi się że ze starym softem o wiele szybciej mi się te filmy ściągały . Jak ktoś ma taki sam problem prosze o odpowiedz . POZDROWIONKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałem. Wyłączyłem Recordera z prądu na chwilę i po restarcie sa niemal wszystkie filmy dostępne( ze 2 minuty się te znaki zapytania zmieniały na "ptaszki" ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Arsenal , zrobiłem jak napisałeś i teraz nie doś że nie mam filmów to jeszcze mi wyskoczyła na srodku tabelka z napisem ze mam żle podłaczony dekoder i nie ma szans tego zlikwidowac , a mam antene 125 na 120 . Miałeś coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem. Jak miałeś wcześniej załączony DiSeQ to sprawdź czy Recorder nie jest źle skonfigurowany na przełącznik. Może wrócił do ustawień fabrycznych bez DiSeQ? :)
Jak nie, to jeszcze raz twardy reset.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 sierpnia zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o wyłączenie VOD. Miły Pan potwierdził, że usługa zostanie wyłączona od nowego okresu rozliczeniowego (rozumiem, że od 1 września?). Jakie było moje zdziwienie jak okazało się, że nadal mam VOD. Pomyłka czy nie wyłączyli mi usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='peterka1000' post='58448' date='02.09.2007, 21:12 ']Arsenal nie mam do Nki diseqa . Już z 8 razy wyłaczałęm z kontaktu recordera i dalej nic.[/quote]
W Wątku o nowym sofcie jest parę porad na ten komunikat. Można też wejść na chwilę do listy nagrań PVR, puscic coś na chwilkę i wyjśc do oglądania telewizji. Podobno pomaga.
Kurczę ja to mam chyba wyjątkowe szczęście co do Recordera. Odpukać, jeszcze mnie nie wnerwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='peterka1000' post='58423' date='02.09.2007, 20:17 ']Mam zapłacone i Picture Box i Nvod i po zmianie oprogramowania znikneły mi wszystkie filmy i zaczynają się pojawiac bardzo ale to bardzo wolno . Dopiero mam 5 pozycji w N vod i 2 w Picture Box .[/quote]

Ja przedwczoraj wymieniłem zwykłego nboxa na recorder i tez mam problem z dostepem do filmow, w większości mam znaki zapytania, wysłałem e-mail do "n" ciekawe co odpiszą, probowałem robic hard reste, niestety nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli od wczoraj masz recorder'a to nie spodziewaj sie, ze bedziesz mial wszystkie filmy. Beda pojawialy sie stopniowo i to potrwac moze pare dni. Wiec nie panikuj i czekaj cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuje, tylko napisałem jak jest, ale dzieki za informacje, jestem nowy w temacie recordera i VOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...