Skocz do zawartości
Ethan

Konto w PlayStation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś wie w jaki sposób można usunąć konto w PS Store?
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę... :(

Mała prośba - nie dzielcie się radami typu "po co usuwać?" - z góry dzięki. :blink:

Pozdrawiam,
Ethan

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę kolejny post, aby ponowić temat - naprawdę proszę o pomoc... Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj napisac do administracji Playstation Store.
I bardzo proszę Cię o nie "ponawianie postów" codziennie, bo Twój post widać i jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Twoje pytanie z całą pewnością odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yuiren' post='56457' date='18.08.2007, 17:41 ']Moze sprobuj napisac do administracji Playstation Store.
I bardzo proszę Cię o nie "ponawianie postów" codziennie, bo Twój post widać i jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Twoje pytanie z całą pewnością odpowie.[/quote]
Też się nad tym zastanawiam czy napisać do nich - w internecie nikt raczej się nie wypowiedział na ten temat.
Przynajmniej zapytam o kilka innych rzeczy, na które polska obsługa klienta Sony nie raczyła nawet odpisać... :(

To był pierwszy i z pewnością ostatni raz, kiedy ponawiam temat w ów sposób - przepraszam, taka mała desperacja. ;)

W każdym razie dzięki za pomoc.

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Szukam jakiegokolwiek adresu mailowego do Sony (odpowiedni do tego wątku), gdyż w internecie za nic nie mogę go znaleźć...
Chodzi mi o mail zagraniczny - polskim można się podetrzeć, kompletnie nie odpisują! :)

Czy ktoś będzie w stanie podać?

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. help(at)uk.playstation.com - wzięte z oficjalnej strony PS UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapomniałem o UK! :rolleyes:

Sprawdzałem tylko na polskiej i amerykańskiej, co za wstyd. ;)

Dzięki raz jeszcze!

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest dostep do PS Store z poziomu PC

[url="http://store.playstation.com/store/index.vm"]http://store.playstation.com/store/index.vm[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DaN' post='69093' date='22.11.2007, 01:10 ']Np. help(at)uk.playstation.com - wzięte z oficjalnej strony PS UK.[/quote]
Napisałem solidnego, konkretnego i długawego maila i... reakcja taka sama, jak przy polskim adresie - też można się nim podetrzeć! :P
Jeśli ktoś ma, proszę o następny adres.

[quote name='tesbor' post='69426' date='23.11.2007, 23:54 ']Jest dostep do PS Store z poziomu PC

[url="http://store.playstation.com/store/index.vm"]http://store.playstation.com/store/index.vm[/url][/quote]
Jest, jest, ale nic nie daje, poza wglądem w oferowane przez nich pliki do pobrania.

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądasz te strony w ogóle?
Na dole jest tzw stopka a w niej między innymi mail networksupport@uk.playstation.com lub dpo@scee.net lub adres pocztowy Data Protection Officer, PlayStation Network Europe Limited, 10 Great Marlborough Street, London W1F 7LP, United Kingdom Edytowane przez kill00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znalazłem coś takiego:

[url="http://playstation.custhelp.com/cgi-bin/playstation.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=222&p_created=1163752062&p_sid=Azk4p_Xi&p_accessibility=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9NiZwX3Byb2RzPTAmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0mcF9jdj0mcF9wYWdlPTEmcF9zZWFyY2hfdGV4dD1jYW5jZWwgb25saW5lIGFjY291bnQ*&p_li=&p_topview=1"]How do I terminate my PLAYSTATION®Network account?[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kill00' post='86618' date='18.02.2008, 20:57 ']Oglądasz te strony w ogóle?
Na dole jest tzw stopka a w niej między innymi mail networksupport@uk.playstation.com lub dpo@scee.net lub adres pocztowy Data Protection Officer, PlayStation Network Europe Limited, 10 Great Marlborough Street, London W1F 7LP, United Kingdom[/quote]
Jeśliś taki mądry, spróbuj napisać do nich na któryś z tych chorych adresów, abyś w końcu uzyskał jakąś odpowiedź...

[quote name='albz74' post='86650' date='19.02.2008, 09:07 ']Znalazłem coś takiego:

[url="http://playstation.custhelp.com/cgi-bin/playstation.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=222&p_created=1163752062&p_sid=Azk4p_Xi&p_accessibility=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9NiZwX3Byb2RzPTAmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0mcF9jdj0mcF9wYWdlPTEmcF9zZWFyY2hfdGV4dD1jYW5jZWwgb25saW5lIGFjY291bnQ*&p_li=&p_topview=1"]How do I terminate my PLAYSTATION?Network account?[/url][/quote]
Jesteś wielki! :) Szkoda tylko, że trzeba do nich dzwonić... :):(
Wolałbym napisać e-mail, połączenie trochę kosztuje...

Ale tu już konkret, można coś kombinować - dzięki!

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...