Skocz do zawartości
betek

Cyfra+ rezygnacja z telewizji pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie rozwiązania umowy z telewizja canal+. Mianowicie chcialbym ja rozwiązać, pisałem z konsultantem na czacie jaka kwota jest za rozwiązanie umowy to napisal ze 1200zl na dzień dzisiejszy, sprawdziłem profil i rzeczywiście jest taka kwota, umowe mam do listopada, place miesięcznie 121,89zl. Posiadam tylko pakiet sportowy, pisze ze 241 kanałów.

 

Czy jest jakas inna możliwość zeby zapłacić cos mniej lub jakiś kruczek o którym nie wiem i mógłby pomoc? 

 

Proszę o pomoc, dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, betek napisał:

Czy jest jakas inna możliwość zeby zapłacić cos mniej lub jakiś kruczek o którym nie wiem i mógłby pomoc? 

jedyny kruczek jaki zawsze był to jak znika kanał który miałeś wykupiony i gwarantowany to można było zrezygnować

ale teraz chyba już są tak sprytni że takich znikających kanałów unikają i nie wpisują do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaus71 napisał:

jedyny kruczek jaki zawsze był to jak znika kanał który miałeś wykupiony i gwarantowany to można było zrezygnować

ale teraz chyba już są tak sprytni że takich znikających kanałów unikają i nie wpisują do listy

No właśnie zniknął da Vinci ale nie wiem czy on się nadaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, betek napisał:

No właśnie zniknął da Vinci ale nie wiem czy on się nadaje..

jak masz go na liście w umowie lub jakiejś ulotce formalnej to wg mnie jak najbardziej - po prostu sprawdź i idź najlepiej do salonu cyfry tam pracują ludzie którzy przy odrobninie szczęścia będą życzliwi.

by ich zachęcić "do szczerości" możesz powiedzieć że jak już byś rozwiązał to może byś u nich podpisał nową umowę na jakiś mniejszy pakiet.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, klaus71 napisał:

jak masz go na liście w umowie lub jakiejś ulotce formalnej to wg mnie jak najbardziej - po prostu sprawdź i idź najlepiej do salonu cyfry tam pracują ludzie którzy przy odrobninie szczęścia będą życzliwi.

by ich zachęcić "do szczerości" możesz powiedzieć że jak już byś rozwiązał to może byś u nich podpisał nową umowę na jakiś mniejszy pakiet.

Tylko nie wiem czy on się wlicza w to zeby zerwać umowe, bo chyba nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...