Skocz do zawartości
JerzyL

Pogorszenie jakości obrazu w nowym sofcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Nareszcie mamy nowy soft, wszystko jest bardzo pięknie, ale gdy opadła trochę emocja i zachwyt sprawdziem jaka jest teraz jakość obrazu, czy może lepsza? I tu przykra niespodzianka, niestety jakość obrazu wyraźnie się pogorszyła, słabsza ostrość i pojawiły się zakłócenia w postaci ukośnych prążków na krawędziach. Najlepiej można to zaobserwoać na kanałach HD. Zwróćcie uwagę np. na logo AnixeHD i łuki wokół napisu. Do wczoraj wszystko było idealnie, obraz był żyleta. Miejmy nadzieję, że to jakaś chwilowa niedoróbka softu i będzie to poprawione. Dla porządku dodam, że korzystam z połączenia HDMI/DVI, nie testowałem po componencie, nie mam w tej chwili takiej takiej możliwości.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem, że mam zwidy. U mnie (połączenie HDMI, telewizor Sony KDF 50E2010) też wyraźnie słabsza ostrość na kanałach HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='JerzyL' post='50430' date='15.06.2007, 13:44 ']Witam wszystkich!
Nareszcie mamy nowy soft, wszystko jest bardzo pięknie, ale gdy opadła trochę emocja i zachwyt sprawdziem jaka jest teraz jakość obrazu, czy może lepsza? I tu przykra niespodzianka, niestety jakość obrazu wyraźnie się pogorszyła, słabsza ostrość i pojawiły się zakłócenia w postaci ukośnych prążków na krawędziach. Najlepiej można to zaobserwoać na kanałach HD. Zwróćcie uwagę np. na logo AnixeHD i łuki wokół napisu. Do wczoraj wszystko było idealnie, obraz był żyleta. Miejmy nadzieję, że to jakaś chwilowa niedoróbka softu i będzie to poprawione. Dla porządku dodam, że korzystam z połączenia HDMI/DVI, nie testowałem po componencie, nie mam w tej chwili takiej takiej możliwości.
Pozdrawiam[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem na 503 /Promo/ idzie jak zyleta bez zmian. Na Anixe HD leci jakis stary film i tu nie mozna porównac.
Mam pytanie : Jak jest z tym tvn 24 i dodatkowe informacje pod obrazem?
Radio internetowe po podłaczeniu do darmowego Hot spota /200-400 kb/ "chodzi kilkanascie stacji radiowych.
Mam połaczenie HDMI-HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziala Ci kilkanascie stacji bo nie masz ustawiony serwer na p2p najprawdopodobniej, a na tvn24 wystarczy ze wcisniesz OK i czekasz chwile na wiadomosci po lewej a po prawej dalej leci program ale zmniejszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='50450' date='15.06.2007, 14:55 ']Dziala Ci kilkanascie stacji bo nie masz ustawiony serwer na p2p najprawdopodobniej, a na tvn24 wystarczy ze wcisniesz OK i czekasz chwile na wiadomosci po lewej a po prawej dalej leci program ale zmniejszony.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki TVN 24 działa. Rzeczywiscie p2p musi byc zablokowane częsciowo bo to darmowy internet miejski.Dziwie sie że i tak "chodzi"
Odnosnie pogorszenia obrazu nie potwierdzam po sprawdzeniu jeszcze na HD n Sport /60 k/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...