Skocz do zawartości
grzybekm

kabel hdmi, component (min. 7,5m) ? dvd s53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądnąłem forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi odnośnie wyboru połączenia.
Jestem na etapie kupowania kabla (tylko jeszcze do końca nie wiem które rozwiąznie będzie lepsze).
Jako odtwarzacz dvd będe używał panasonica s53 do projektora sanyo plv z5. Kabel będzie długości min 7,5 - 10 m.
"Stoję" przes dylematem które połączenie wybrać component czy hdmi. (mam już na oku Kabel - Bandridge Premium )
Czy panasonic s53 skaluje obraz zarówno po HDMI i componencie ?

Pozdrowienia
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='grzybekm' post='49735' date='07.06.2007, 21:34 ']Witam

Przeglądnąłem forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi odnośnie wyboru połączenia.
Jestem na etapie kupowania kabla (tylko jeszcze do końca nie wiem które rozwiąznie będzie lepsze).
Jako odtwarzacz dvd będe używał panasonica s53 do projektora sanyo plv z5. Kabel będzie długości min 7,5 - 10 m.
"Stoję" przes dylematem które połączenie wybrać component czy hdmi. (mam już na oku Kabel - Bandridge Premium )
Czy panasonic s53 skaluje obraz zarówno po HDMI i componencie ?

Pozdrowienia
Michał[/quote]

Proponuję użyć kabla HDMI (najlepiej wer.1.3) (10m- 600złm 12m 680 zł). Jesli chodzi o odtwarzacz to zamiast s53 zaproponowałbym Ziovę CS-505 -odtwarza więcej formatów i streamuje zawartość multimediów z komputera , serwera plików podłaczonego do sieci. Doradzę co wybrac, jak i czym rozdzielic sygnał wysokiej rozdzielczości Zapraszam na mój e-mail:[color="#FF0000"]jakiś@gdzieś.pl[/color]
Kolego otrzymujesz ostrzeżenie. Chcesz doradzać? To proszę rób to na forum.
Tuptus55 Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O!To tutaj się teraz przeniósł nasz marny handlarzyk @bayard. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...