Skocz do zawartości
paw

Softu nie ma instrukcja jest

Rekomendowane odpowiedzi

Na oficjalnej stronie n pojawiła się nowa wersja insturkcji do białego:
[url="http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/nBox_21May2007.pdf"]http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/nBox_21May2007.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z moich informacji wynika, ze dzis zostanie wysłane nowe oprogramowanie (serwisy interaktywne są właśnie wdrażane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli pisząc "serwisy interaktywne są właśnie wdrażane". I skąd masz takie informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='komi' post='49530' date='05.06.2007, 15:00 ']Co masz na myśli pisząc "serwisy interaktywne są właśnie wdrażane". I skąd masz takie informacje?[/quote]

Mam na myśli dokładnie to co napisałem :( W uproszczeni: z tego co wiem zostają lub zostały już przeniesione na docelowy serwer lub host z którego będą ciągnięte przez nboxa (mowa tu głównie o serwisie nsportu bo tvn24 będzie szedł też i z satelity)...

Skąd mam informację? Z dwóch pięter niżej :P Oczywiście nie jest to w 100% pewne ale tak mi przekazano :)


---
Swoją drogą mam nadzieję, że tego typu informacja na tym nie narazi mnie na jakieś horrendalne kary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='49552' date='05.06.2007, 17:41 ']Mam na myśli dokładnie to co napisałem :( W uproszczeni: z tego co wiem zostają lub zostały już przeniesione na docelowy serwer lub host z którego będą ciągnięte przez nboxa (mowa tu głównie o serwisie nsportu bo tvn24 będzie szedł też i z satelity)...

Skąd mam informację? Z dwóch pięter niżej :P Oczywiście nie jest to w 100% pewne ale tak mi przekazano :)
---
Swoją drogą mam nadzieję, że tego typu informacja na tym nie narazi mnie na jakieś horrendalne kary :)[/quote]

I co my mamy teraz zrobic? Zaczac narodowe odliczanie? Wstrzymac oddech... bosz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='49576' date='05.06.2007, 21:19 ']I co my mamy teraz zrobic? Zaczac narodowe odliczanie? Wstrzymac oddech... bosz![/quote]

Gosc pyta to odpowiadam :( Ja jestem spokojny - zanim na moim czarnym pojawi sie nowy soft mam jeszcze duzo innych ciekawych zajec ktore zabija czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='49580' date='05.06.2007, 21:28 ']Gosc pyta to odpowiadam :lol: Ja jestem spokojny - zanim na moim czarnym pojawi sie nowy soft mam jeszcze duzo innych ciekawych zajec ktore zabija czas :P[/quote]


Jakies masz slabe informacje dzis jest 8 a softu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kiniu' post='49771' date='08.06.2007, 12:50 ']Jakies masz slabe informacje dzis jest 8 a softu nie ma...[/quote]

Nie potrafie powidziec co sie stalo, ze soft nie zostal jeszcze wypuszczony. Mialem informacje, ze stanie sie to wtedy kiedy zapowiadalem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kaczo' post='49773' date='08.06.2007, 12:58 ']Nie potrafie powidziec co sie stalo, ze soft nie zostal jeszcze wypuszczony. Mialem informacje, ze stanie sie to wtedy kiedy zapowiadalem :lol:[/quote]


Bo to taka nowa tradycja telewizji n

poslizgi, poslizgi, poslizgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do kaczo wiem i powiem
Właśnie słucham sobie radio N Muniek Staszczyk
Jakość 128

[url="http://radiohost.pl:8110/"]http://radiohost.pl:8110/[/url]

Poskaczcie po portach +2 to znajdziecie wszystkie
8112 itd...
POzdrawiam
Liczę na kliknięcie B)

Edytowane przez raffde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...