Skocz do zawartości
ein

Wreszcie się pojawił... Matrix - trylogia @ HD-DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Realizacja samych filmów OK, niestety tony dodatkow dali w... SD... no comments! Przynajmniej nawigacja w nowym stylu. Szczegolnie szkoda Animatrixa, bo choc wyglada to, to na DVD zacnie to w HD oczoplas, opad szczeny, wzmozone slinienie byly by zagwarantowane. Siak czy tak warto dodac do listy zakupow. Cena 119 dolcow, u nas niech zgadne zacznie sie od 4 stow (czyli warto pewnie brac w imporcie). Czekamy na trylogie Tolkiena, duzo sobie obiecuje - przede wszystkim wersji rez., tony dodatkow jw ale juz w HD i ceny ktora da sie przelknac :lol:

[url="http://dvd.ign.com/articles/789/789701p1.html"]IGN przedstawia THE ULTIMATE MATRIX COLLECTION[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ein' post='48071' date='20.05.2007, 00:20 ']Realizacja samych filmów OK, niestety tony dodatkow dali w... SD... no comments! Przynajmniej nawigacja w nowym stylu. Szczegolnie szkoda Animatrixa, bo choc wyglada to, to na DVD zacnie to w HD oczoplas, opad szczeny, wzmozone slinienie byly by zagwarantowane. Siak czy tak warto dodac do listy zakupow. Cena 119 dolcow, u nas niech zgadne zacznie sie od 4 stow (czyli warto pewnie brac w imporcie). Czekamy na trylogie Tolkiena, duzo sobie obiecuje - przede wszystkim wersji rez., tony dodatkow jw ale juz w HD i ceny ktora da sie przelknac :lol:

[url="http://dvd.ign.com/articles/789/789701p1.html"]IGN przedstawia THE ULTIMATE MATRIX COLLECTION[/url][/quote]
Tylko sprubuj to dziadostwo odpalic bo p.pozdrawiamowerDVD v.7.1 sie wiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz coś odpalać , skoro w sprzedaży ma się pojawić dopiero za kilka dni :lol:
Zapewne masz na myśli zrzuty, które pojawiły sie w sieci , a z tym ( nowe zabezpieczenia ) już trzeba
się nagimnastykować , aby odpalić ... :lol:

Jeśli posiadasz oryginał , to fajnie byłoby zobaczyć foto rozłożonej kolekcji , ciekawi mnie jak zapakowali tyle płytek .


Pozdrawiam


BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie fajnie by bylo zobaczyc fotki kolekcji, rzuty ekranu, gdyz mysle o tej kolekcji, ale wersji 3 plytowej, owszem ultimate bym myslal, jakby Animatrix by byl w hd a nie w sd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I miło by było żeby były napisy w PL.

[quote name='Misiekkb' post='48088' date='20.05.2007, 12:01 ']Dokladnie fajnie by bylo zobaczyc fotki kolekcji, rzuty ekranu, gdyz mysle o tej kolekcji, ale wersji 3 plytowej, owszem ultimate bym myslal, jakby Animatrix by byl w hd a nie w sd[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niesfiec' post='48085' date='20.05.2007, 11:41 ']Bo tu chyba potrzebny Powerdvd 7.3.[/quote]
Z powerem DVD 7.3 jeszsze nie prubowalem ale dobry pomysl moze ta nowa wersja to odpali. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niesfiec' post='48085' date='20.05.2007, 11:41 ']Bo tu chyba potrzebny Powerdvd 7.3.[/quote]
Z odtwarzaniem Beda chyba problemy bo jakosc inaczej zabezpieczone, przynajmniej mnie sie nie udalo uruchomic, a sa 3czesci cala trylogia ,moze zna ktos sposub na odtworzenie ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dla tego wróżę szybki koniec hd dvd. Po prostu olewają klientów. Bez pl nie kupię.

Autorus


[quote name='Misiekkb' post='48098' date='20.05.2007, 14:14 ']Napisy PL raczej nie będą!!![/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamon. To sie dopiero ukazalo w USA, a jak bedzie w Polsce i Europie to dopiero wtedy sa szanse na pl napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję. <_<

[quote name='ziomek' post='48231' date='22.05.2007, 09:58 ']Kamon. To sie dopiero ukazalo w USA, a jak bedzie w Polsce i Europie to dopiero wtedy sa szanse na pl napisy.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety obawy o filmy z wytwórni Warner (nie tylko o "UMC"), ponieważ firma zamyka polski oddział. Mają nam dać jakiegoś dystrybutora, czy coś. Jeżeli tak będzie, to nie tylko z płytkami HD-DVD i Blu-Ray może być kiepsko ale i ze zwykłymi DVD. Coś się nam ten polski rynek filmowy sypie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Inuki' post='48248' date='22.05.2007, 13:20 ']Ja mam niestety obawy o filmy z wytwórni Warner (nie tylko o "UMC"), ponieważ firma zamyka polski oddział. Mają nam dać jakiegoś dystrybutora, czy coś. Jeżeli tak będzie, to nie tylko z płytkami HD-DVD i Blu-Ray może być kiepsko ale i ze zwykłymi DVD. Coś się nam ten polski rynek filmowy sypie :)[/quote]
Masz racje sypie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem napisy do pierwszej części - smacznego :(

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=5203&st=0#entry44218"]KLIK[/url]

Ile można czekać na dystrybutorów, wkrótce pozostałe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wszystko gra. Power DVD 7.3 obraz zrobiony w Ultra Iso i wszystkie części super hulają. Żadnego cięcia.

Tak samo mam z pozostałymi obrazami HD-DVD i Blu-Ray.

Pozdrawiam

Teraz już z aktualną sygnaturką. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...