Skocz do zawartości
hdtv_maniac

Kupie Plazme Panasonic 65

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz powiedziec ile ma przepracowane godzin ? 

WhatsApp Image 2020-11-03 at 12.26.21.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tutaj kolego jeszcze inne menu 

tutaj masz instrukcje jak w Vteku sprawdzic godziny  

http://www.controlcal.com/forum/showthread.php?t=1006

tam gdzie ty szukasz w tym modelu tego nie sprawdzisz dopiro VT60 na to pozwalał 

ty musisz wejsc do menu serwisowego 

w linku masz rozne instrukcje a ponizej tak na szybko powinno zadzialac jak nie to szukaj w linku do twojego modelu 

po prawej masz przyklad jak wyglada informacja o godzinach 

Zrzut ekranu 2020-10-27 o 11.14.13.png

IMG_20200927_093317.jpg

Edytowane przez hdtv_maniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja nie jestem na miejscu a pracownik nie podejmie sie "grzebania" w menu serwisowym. Nie wiem kiedy beda u rodzicow gdzie jest TV aby to sprawdzic. Jak cos sie zmieni to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn mysle ze my sie juz dogadalismy co do ceny ja maksymalnie oferuje za ten tv 2500 to juz maks i to zalezne czy jest w dolnej puli godzin miedzy 4 np a 8 

za 2500 odrazu od reki mam VT50 nowszy model niestety musisz sie z tym pogodzic to ze kiedys kosztowal 12 tys ten tv nie znaczy ze po 10 latach bedzie tyle kosztowac a ma on juz 10 lat to naprawde sporo na tzw nową elektronikę , a jeszcze bym musial po niego zorganizowac transport do sycowa kolejne 200 km i kolejne 250 zl takze nie oplacalne za te pieniadze mimo wszystko polecam sprawdzic ile ma przebiegu i podac go w ofercie przy sprzedazy bo uwierz mi nikt nie kupi 10 letniej plazmy bez znajomoscio godzin no chyba ze za 1 tys zl na ryzyko ,

 

Edytowane przez hdtv_maniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko pytalem czy na zdjeciu co przeslalem jest podana ilosc godizn pracy TV. 1000zl za plazme Panasonica 65" :) niech sobie lezy, 2 lata lezy to moze jeszcze polezec, zadne pieniadze.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam plazmę 65", VT30 (4.0) VT50 (4.0) VT60 (5.0) (1.0-5.0) określenie stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...