Skocz do zawartości
Petru23

Samsung QE55Q64R - UWAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nowy wątek aby był widoczny. 

Poszedlem dziś do media expert po wspomnianego samsunga. Jest aktualnie w promocji za 2777 co jest najlepsza oferta do 3k aktualnie że względu na natywne 100hz i jakość obrazu adekwatna do półki cenowej. Ale nie kupiłem. 

Oglądając go na wystawce nie podobały mi się kąty. Po przełączeniu z trybu oczo[beeep]nego na film ekran stracił na jasności co najmniej połowę, do tego stopnia że nie dalo się nic oglądać przy sklepowym oświetleniu. Katy zniknęły, tzn lekki odchyl od "na wprost" i masakryczna degradacja wszystkiego. 

Na półkę obok postawili identyczny model ale w cenie ok 3500. Pytam czemu. Odpowiedź - nie zdążyli kartki powiesić. Ale.. Byłem tam prawie 2h i kartka się nie pojawiła. Ale zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Kolory i katy tego droższego. Ustawiliśmy tryb film, ten sam materiał co na poprzednim egz i szok. Świetne katy, dobra jasność. Jakby dwa różne modele tv, jeden budżet drugi adekwatny do ceny 3500zl. 

https://drive.google.com/folderview?id=1-UJYPn7ZxKM_8SRE3LubFSCWgwJma3gx

 

Zdjęcie nie oddaje wszystkiego, ale ten tańszy świecił gorzej niż Sharp za 1600zl.

 

Co się okazało. Tańszy, z gorszym i razem to wersja V1, oznaczenie na wleoce z tyłu. Ten ze świetnymi kataki i wyższa jasnością to V2. 

Uważajcie jak będziecie zamawiać czy kupować, bo możecie się zdziwić. 

 

Ja zrezygnowałem. Zobaczyłem Sony 49XH8505 i jakość obrazu, katy, kolory, szczegółowość na np Stopklatce - rewelacyjna. Ten samsung w cenie 3500zl V2 nie ma podlotu do Sony w tej samej cenie. Zmasakrował go. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...