Skocz do zawartości
lonek_rwl

85" do salonu. Już się pogubiłem

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie tylko ja mam taki dylemat Generalnie bardzo chciałem OLEDa i LG CXa ale odrzuciła mnie niska jasność. O ile w ciemnych scenach jest wow to kiedy obok stoi Samsung i Sony to jest dramat. Mając w sypialni xf9005 przyzwyczaiłem się już do jasnej matrycy i praktycznie wszystko poza Sony i Samsungiem wyglada dla mnie biednie. Łącznie z OLEDem i po tym jak zobaczyłem na nim jasne tła to nie umiem zrozumieć zachwytów - ja jestem zdruzgotany. Generalnie szukam jak największego  panelu z najlepszym stosunkiem cena/jakość. Już się nawet łamałem i rozważałem LG 86un85003la bo tani,ale po wizycie w ME mi przeszło. Sony XH9096 jest moim faworytem,ale cały czas mam dylemat czy brać czy czekać na modele 2021. I tak się spinałem,żeby mieć hdmi 2.1 ale ktoś napisał mądra rzecz - PS5 w życiu w grze AAA nie wyciągnie więcej niż 4K @60fps a jak wyjdzie PS6 to pewnie będę wymieniał TV i tak.Niby tegoroczne OLEDy maja być jaśniejsze ale ceny z rynku europejskiego jeśli się potwierdza oznaczają że 77 będzie kosztować ponad 20 tysięcy o 83 nie ma już co wspominać. A Sony kosztuje w okolicach 11 (czytając ze był do kupienia za 9 robi mi się smutno :P)

No dobra. Masz XH90 w domu i pewnie widziałeś w sklepie Q80T - jak wrazenia? „Te same” telewizory?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonek_rwl napisał:


No dobra. Masz XH90 w domu i pewnie widziałeś w sklepie Q80T - jak wrazenia? „Te same” telewizory?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba źle przeczytałeś - mam XF9005 a nie XH90 🙂 A co do XH90 i Q80T - dla mnie zbliżone ale żaden ze mnie znawca. Samsunga odrzucam z powodu braku Dolby Vision. Gdyby XH9096 kosztował tak jak na premierę to pewnie już bym nabył, a tak się ciagle waham. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż cholera. Człowiek widzi co chce widzieć. XF pamietam model chyba sprzed dwóch lat, zachwalany pod niebiosa za cudowny HDR. Każdy model po nim już był tylko gorszy.

Ogólnie wczoraj nie zamówiłem a dziś już promocja nieodstępna... ehh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Centre wyprzedało wszystkie XH90 w 85 calach. Jest kilka sztuk dostępnych w Euro i kilka w mniejszych sklepach. Zapewne to ostatnie dostępne w Polsce.
Cena 11300. Raczej już nie spadnie.
Brać czy olać i polować na Q80T w lepszej cenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff KONIEC
Zamówiony 85XH90 w euro.com.pl
Jest promocja - dokładając drugi produkt wpadło 1400zl rabatu.
Wziąłem tez pełne ubezpieczenie na 5 lat (1750zl) bo mały ma ledwo 1,5 roku ale aktualny TV już załatwił.

Cieszę się.
Dzięki za pomoc wszystkim. Temat można chyba zamknąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...