Skocz do zawartości
ronaldi

Czy da się grać w gry na PS3 za pomocą podłączonej klawiatury i myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest tak jak w temacie. Od wielu lat gram na PC w gry FPS i nie ma szans abym w grach tego typu przestawil sie na pada, wogle mi nie idzie celowanie. Czy w gry na PS3 typu 'Resistance FLM' bende mogl grac podlaczając bezprzewodową klawiature i myszke?Jeśli tak to co wybrać, czy ma byc to klawiatura bluetooth czy na podczerwień czy jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem - to znaczy juz sie przyzwyczailem do celowania... ale nadal jestem super, super wolny... :-(. Dzis podlacze klawiature i mysz usb i zobacze czy sie da. Czytalem, ze podobno nie da rady - w sensie klawiatura i mysz dziala tylko z przegladarka internetowa, sklepem online i podobno w menu glownym... mam jednak nadzieje ze to plotki i FPS-y beda dzialaly jak za starych czasow.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie doczytalem na necie ze Resisstance nie dziala z klawiatura i mysza (tak zalozyl producent i sru :-( )
Podobno pierwsza gra ktora bedzie w pelni supportowac mysz i klawiature w grze bedzie Unreal... tyle wiesci...

Po pracy i tak sprawdze klawiature ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='reflect' post='42975' date='26.03.2007, 13:11 ']Wlasnie doczytalem na necie ze Resisstance nie dziala z klawiatura i mysza (tak zalozyl producent i sru :-( )
Podobno pierwsza gra ktora bedzie w pelni supportowac mysz i klawiature w grze bedzie Unreal... tyle wiesci...

Po pracy i tak sprawdze klawiature ;-)

pozdrawiam[/quote]


No to lipa na maxa. Ale daj znać jeszcze jak sprawdzisz osobiście.
Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje.. lipa jest (zwlaszcza jak ktos gral duzo w FPS-y na PC)

miejmy nadzieje ze developerzy zobacza, ze uzytkownicy chca.... (swoja droga to fora az grzmia....)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od producenta gry. twórcy gier twierdzą że dodatkowa obsługa przez klawiature i mysz była by nieuczciwa wobec graczy grających tylko padem. Podobny problem jest na PC, np. z grą BF2 gdzie nie zrobiono możliwości wyświetlania obrazu w 16/9 twierdząc że gracze grający na monitorach 4/3 będą poszkodowani widząc mniejsze pole niż gracze grający na ekranie o proporcjach 16/9. W jednym i drugim wypadku to ewidentna bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby lenistwo developerów ??? Ja myśle że tak :) Kiedyś czytałem na temat gier na psx wykorzystujących myszkę i z opowiadań developerów wynika że tworząc gre pod pada naprawde dużo pracy było by przy zmienie kontroli na mysz jaki w innych przypadkach na mysz i klawkę i vice versa w pc zmiana sterowania na pada Z tego co słyszałem M$ wymaga w grach "Games for Windows" miedzy inymi możliwość kontroli padem od x360tki .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...