Skocz do zawartości
slaw_m

Black Friday + TV do Netflixa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynam polowanie na TV w związku z Black Friday, stąd chciałem zapytać doświadczonych użytkowników na jakie promocje można liczyć.

Interesuje mnie 55 cali i tv głównie do Netflixa - oglądanie wieczorem i z napisami ( Po tym co LG sm8200 robił z napisami przy Local Dimning to jest przewrażliwiony na tym punkcie. ). 

Mam kilka modeli mam na oku

Sony XG9505 - obecnie najtaniej z 4700 zł 

Sony XF9005 - obecnie najtaniej ok 4000 zł 

Samsung q70 - chyba około 4200 zł, wyższe modele ponad 5 na razie. 

Ewentualnie, któryś z Oledów - LG C9  chyba teraz za 5600 zł ( do tego 770 zł na następne zakupy). , ewentualnie inny tegoroczny Oled, przed chwilą widziałem Philipsa 804 za 4500 zł , ale się zawahałem czytając o zbyt ciemnym Dolby Vision i w końcu oferta się wyczerpała.   Jeszcze co do Oled'a mam wątpliwość, bo małe dziecko ogląda tv i często sobie samo włącza, a do tego zakup na firmę, stąd ograniczone pole co do gwarancji .... 

 

Co polecacie ? No i na jakie obniżki można liczyć biorąc pod uwagę poprzednie lata, żeby potem się nie okazało, że się przeczeka promocje ....  Jak obstawiacie. jak będą się kształtować ceny powyższych tv ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz głównie o Netflix to oled napewno sprawiłby najwięcej przyjemności przy oglądaniu materiału HDR. Dodatkowo są przesłanki że ceny na LG C9 mogą przyjemnie zaskoczyć na black friday. Na kanale YT Vinenta z hdtvtest też LG wskazywane jest jako modele które będzie być może warto zakupić na BF ze względu na przeceny. Już teraz C9 wykazuje dobry stosunek ceny do jakości więc  jeśli  będzie jeszcze taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...