Skocz do zawartości
pom22

N-ka i filmy HD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Witam , wkurza mnie N-ka , chyba nie traktuje swoich klientów poważnie , od jakiegos czasu obserwuję program N-ki ciągle powtórki normalnie aż niedobrze sie robi , właśnie oglądam pro7 i leci w HD spidermen i ciągle jakieś ciekawe filmy a w N-ce badziewo ręce opadają czy oni nie mogą uruchomić jakiegoś normalnego kanau fimowego w HD , na mgm starocie tragedia ,nie jestem wybredny ale czy musimy oglądać starocie i jeszcze powtórki non stop. Bym zapomniał na pro 7 w niedziele w hd puszczaja- Gdzie jest Nemo-. Edytowane przez pom22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pamietacie jak jeszcze dlugo przed wejsciem N na rynek przedstawiciele TVN mowili ze bedzie tak ze "SUPERKINO" bedzie leciec w TVN w SD, a na platformie N w HD ??? Ktos to sobie przypomina , mysle ze niezla opcja by to byla !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt z TVN czy ITI nie wspomniał słowem, ze TVN będzie w HD. To pismaki z m.in. Media2.pl tak sobie spekulowały, że skoro ITI rusza z tematem HDTV, to TVN pewnie będzie nadawał filmy w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oczekuję żeby tvn był nadaany w hd ale czy traktowanie Polaków jak wsiochów i puszczanie wkółko tego samego i staroci to jest OK , ja wolał by mieć naprzykład wybór i dopłacić za kanały filmowe hd .Na zach. europy potrafią mieć jakieś sęsowne hd a u nas to jakoś cieżko idzie dl tego wkurza mnie jak przełącze na zachodnie kanały hd .Rozumiem że n-ka musi sie rozkrecic ale te rozkręcanie już trochę trwa i nic sesownego na razie nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
powiem tak filmy w hd oglada sie bardzo fajnie ale pod warunkiem ze jest co ogladac mogli by poscic pare filmow w tygodniu
w hd ale takich dobrych i to by wystarczylo a nie jakies wypociny, szkoda ze nie ma narazie nic ciekawego ale coz trzeba
czekac tylko ile ? mysle ze n-ka nie ma podpisanych zadnych nowych kontraktow i raczej nie zobaczymy nic w krotkim czasie
pozdro

p.s.dobrze ze LM zaczela sie teraz, ale co dalej jak sie skonczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić o jakości HD jeżeli dźwięk DD 5.1 jest rzadkością w ofercie n-ki. Super kino nadawane w 2.1, a film po nim w 5.1. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...