Skocz do zawartości
HD1080

problem z odpaleniem 2 filmow HD DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na dysku dwa filmy 1:Kiss.Kiss.Bang.Bang.HD-DVD.1080p.VC-1.DDPlus.5.1.EVO ,2:Pitch.Black.HD-DVD.1080p.VC-1.DDPlus.5.1.EVO jak to odpalic inne HDDVD sie latwo odpalaja z PowerDVD v7.2 a te dwa maja jakis problem kto zna odp. Z gory pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy inne pliki są w takim samym formacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to proste,
"wystarczy" kupic HD DVD Player Toshiby E1 lub XE1, lub napęd do kompa HD DVD

..przecież masz te filmy w formacie HD DVD, to nie to samo co .ts, .mpeg, itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='40049' date='25.02.2007, 08:39 ']to proste,
"wystarczy" kupic HD DVD Player Toshiby E1 lub XE1, lub napęd do kompa HD DVD

..przecież masz te filmy w formacie HD DVD, to nie to samo co .ts, .mpeg, itd[/quote]
Ale sztuka jest odpalenie tych materialow bez napedu HDDVD i oto pytam nie idac na latwizne.Pozdro HD1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='40049' date='25.02.2007, 08:39 ']to proste,
"wystarczy" kupic HD DVD Player Toshiby E1 lub XE1, lub napęd do kompa HD DVD[/quote]
I jak sobie kupi już ten player HD-DVD co co sobie ma zrobić z tymi plikami? Nagrać na Bluray? (bo nagrywarki HD-DVD nie wiedziałem jeszcze...)

@HD1080
Nie bawiłem się jeszcze HD-DVD, bo moje łącze i tak puchnie od ssania filmów ripowanych w telewizji HD, a nagrywarka piszczy z bólu od nagrywania, ale jakbyś dokładnie napisał jakie są problemy (jaki komunitat, co się dzieje) to będziesz miał większą szansą na odpowiedź ze strony kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='40088' date='25.02.2007, 13:04 ']I jak sobie kupi już ten player HD-DVD co co sobie ma zrobić z tymi plikami? Nagrać na Bluray? (bo nagrywarki HD-DVD nie wiedziałem jeszcze...)

@HD1080
Nie bawiłem się jeszcze HD-DVD, bo moje łącze i tak puchnie od ssania filmów ripowanych w telewizji HD, a nagrywarka piszczy z bólu od nagrywania, ale jakbyś dokładnie napisał jakie są problemy (jaki komunitat, co się dzieje) to będziesz miał większą szansą na odpowiedź ze strony kogokolwiek.[/quote]
Po wrzuceniu dwoch plikow ADV_OBJ i HDDVD do Playera Power DVD ver 7,2 wychodzi komunikat : Ein interner Fehler ist aufgetreten. Felercode 00087934.ale w innych nie ma problemu. Pozdro HD1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Pitch Black'a a takze inne HD DVD odpalam w PDVD 6.5 HD DVD... ale bez MENU niestety. To oznacza np brak napisow i innych opcji (sciezki dzwiekowe). Z angielskim u mnie nienajgorzej (poza tym czesc filmow przeciez juz sie widzialo) wiec akurat na to nie narzekam. W katalogu hvdvd_ts odnajdziesz wszystkie pliki video (evo)... te ktore nazywaja sie FEATURE_1.. 2 itp to video z wlasciwym filmem, pozostale to dodatki, komentarze, zdjecia, wyciete sceny itp. Uruchom je po prostu w odtwarzaczy i tyle... mam okolo 10 filmow w hd dvd i wszystkie dzialaja w ten sposob. Oczywiscie jezeli potrzebujesz napisow (np OldBoy) to trzeba sie troche pobawic. Na binarkach mozna dostac przetestowane ripy menu do kilku filmow (w tym pitch black i kiss kiss..), ktore podobno dzialaja (nie sprawdzalem jednakze). W razie klopotow proponuje odwiedzic forum doom9.net. tom jest sporo na temat dekodowania...

Pozdrawiam / Cezarh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='maxiuca' post='40088' date='25.02.2007, 15:04 ']I jak sobie kupi już ten player HD-DVD co co sobie ma zrobić z tymi plikami? Nagrać na Bluray? (bo nagrywarki HD-DVD nie wiedziałem jeszcze...)[/quote]
to mało widziałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='40105' date='25.02.2007, 15:48 ']to mało widziałeś[/quote]
To mnie oświeć, skoro tak duzo widziałeś. Napisz gdzie taką nagrywarkę można kupić i gdzie dostępne są puste dyski. Bo ta Toshiba niby jest ale coś za bardzo kupić jej nie można nigdzie.
Na razie dwa posty juz napisałeś ale żaden nawet nie próbował pomóc, mądralo. Wstyd, ponad 600 postów i jedyne na co Cie stać to "kup se odtwarzacz" i "mało widziałeś"...

@HD1080
Kiedyś czytałem na doom9 własnie to co napisał Cezarh, czyli że z niektórymi filmami są problemy i nie działa menu. Oprócz tego możesz spróbować zapytać na kanale irc #HDTV na serwerze irc.thepentagon.org (po angielsku oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdzilem specjalnie "przygotowane" MENU do Pitch Blacka. Na PDVD 6.5 HDDVD wczytuje sie bez problemu ale niestety nie mozna sie po nim poruszac ani myszka ani kursorami. Natomiast po uruchomieniu filmu z poziomu PDVD mozna nastepnie wczytywac napisy i inne sciezki audio w opcjach playera. Troche dziwne ale wazne ze efekt koncowy jest ok. Riddick rulez! :blink:

Pozdrawiam / Cezarh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja inaczej zapytam

Zakładając, że będę miał nagrywarkę HD-DVD i płytki to czy ściągnięty film HD-DVD mogę bez problemu nagrać na płytę.. i czy to będzie chodzić?

Dwa ... będę miał kilka filmów (oryginał) na HD-DVD... chciałbym je zgrać na PC, dodać napisy i ponownie nagrać (na czysty nośnik) czy to się da zrobić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt nośników będzie jeszcze długo blokował piractwo.
Bo o tym jest cały ten post.
Ludzie !!!
Oryginały kosztują juz po 70 zł czyli taniej niż nośniki.
Zaś nagrywarka HD DVD to kolejny wydatek na poziomie 2,5k.
Zostają *.ts-y ( czyli HD dla ubogich) i KISS DP 1600 ( z obsługą h.264).
Premiera handlowa 12 marca czyli za dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 16:56 ']Koszt nośników będzie jeszcze długo blokował piractwo.
Bo o tym jest cały ten post.
Ludzie !!!
Oryginały kosztują juz po 70 zł czyli taniej niż nośniki.
Zaś nagrywarka HD DVD to kolejny wydatek na poziomie 2,5k.
Zostają *.ts-y ( czyli HD dla ubogich) i KISS DP 1600 ( z obsługą h.264).
Premiera handlowa 12 marca czyli za dwa tygodnie.[/quote]

Nośnik HD-DVD to koszt 45 pln (prawdopodobnie)
Koszt nagrywarki do PC powinien oscylować w granicach 1000 pln

w Polsce HD-DVD kosztuja 130-140 pln, zagranicą oczywiście taniej...

Mi chodzi o jedno - filmy HD-DVD narazie nie posiadają polskich subtitles ... co moim zdaniem nieco blokuje ich sprzedaż do Polski.
Ja testowo ściągnę kilka z UK (siostra mi przywiezie)... ale chciałbym oddać polski TXT dla wygodnego oglądania, nie rozmawiam płynnie po angielsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']Koszt nośników będzie jeszcze długo blokował piractwo.[/quote]
Nie tak długo, za rok pewnie, stanieją do jakiś 20-30 zł a to już będzie do przełknięcia.
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']Bo o tym jest cały ten post.[/quote]
E tam, a może kolega ma legalne płyty i napęd HD-DVD, tylko nie może sobie odtworzyć w pełnym HD, bo jego karta graficzna i/albo monitor nie mają HDCP?
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']Oryginały kosztują juz po 70 zł czyli taniej niż nośniki.[/quote]
W PL można już kupić płyt HD-DVD za 70 zł? Gdzie, gdzie, gdzie? :)
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']Zaś nagrywarka HD DVD to kolejny wydatek na poziomie 2,5k.[/quote]
A gdzie można ją nabyć?
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']Zostają *.ts-y ( czyli HD dla ubogich)[/quote]
Dlaczego dla ubogich? Tyle filmów ile zostało zgranych z telewizji HD to jeszcze długo nie będzie oficjalnie wydanych
[quote name='bluray' post='40190' date='26.02.2007, 14:56 ']i KISS DP 1600 ( z obsługą h.264).
Premiera handlowa 12 marca czyli za dwa tygodnie.[/quote]
A to ciekawa informacja, bo już na tego playera (DP-700 miał sie chyba nazywać kiedyś tam) czeka sie ponad rok. Możesz podać gdzie wyczytałeś o tej premierze handlowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Cezarh' post='40104' date='25.02.2007, 15:46 ']Witam,

Pitch Black'a a takze inne HD DVD odpalam w PDVD 6.5 HD DVD... ale bez MENU niestety. To oznacza np brak napisow i innych opcji (sciezki dzwiekowe). Z angielskim u mnie nienajgorzej (poza tym czesc filmow przeciez juz sie widzialo) wiec akurat na to nie narzekam. W katalogu hvdvd_ts odnajdziesz wszystkie pliki video (evo)... te ktore nazywaja sie FEATURE_1.. 2 itp to video z wlasciwym filmem, pozostale to dodatki, komentarze, zdjecia, wyciete sceny itp. Uruchom je po prostu w odtwarzaczy i tyle... mam okolo 10 filmow w hd dvd i wszystkie dzialaja w ten sposob. Oczywiscie jezeli potrzebujesz napisow (np OldBoy) to trzeba sie troche pobawic. Na binarkach mozna dostac przetestowane ripy menu do kilku filmow (w tym pitch black i kiss kiss..), ktore podobno dzialaja (nie sprawdzalem jednakze). W razie klopotow proponuje odwiedzic forum doom9.net. tom jest sporo na temat dekodowania...

Pozdrawiam / Cezarh.[/quote]
To znaczy ze wystarczy przeciagnac dwa katalogi ADV_OBJ ,HVDVD_TS, do Power playera v.6.5 ,albo otworzyc katalog HVDVD_TS i wybrac dwa najwieksze pliki :PEVOB_1 ,PEVOB_2 i zsunac razem do playera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

HD1080 - jezeli masz "odpowiednio" przygotowane katalogi ADV_OBJ i HVDVD_TS to przeciagasz oba albo sam ADV_OBJ. Jezeli nie... odpalasz konkretne pliki z HVDVD_TS. Baj de łej - MENU Pitch Black'a dziala mi juz normalnie (kursory)...

Pozdr / Cezarh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pociagnalem z bit-hdtv.com film The.Last.Samurai.HD-DVD.1080p.VC-1.DDplus.5.1.EVO , Powerdvd 7.2 wogole nie reaguje , VLC odtwarzacz tylko dodatki bez glosu , KMplayer odtwarza dodatki a glos nawala...
Co moze byc nie tak.....Moze polecicie jakies kodeki lub program by to odtworzyl.
Pozdrawiam i czekam na re

Wszystko ok , oprocz ciecia:> Powerdvd jakos zaczal dzialac Edytowane przez chosen7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Cezarh' post='40463' date='28.02.2007, 20:39 ']Witam,

HD1080 - jezeli masz "odpowiednio" przygotowane katalogi ADV_OBJ i HVDVD_TS to przeciagasz oba albo sam ADV_OBJ. Jezeli nie... odpalasz konkretne pliki z HVDVD_TS. Baj de łej - MENU Pitch Black'a dziala mi juz normalnie (kursory)...

Pozdr / Cezarh.[/quote]
Halo Cesarh sprubuj przeciagnac takie trzy tytuly jak 1 Batman.Begins.HD-DVD.1080p. 2 F&F Tokyo Drift HDDVD 3 Mission.Impossible.3.HD-DVD. one nie dzialaja na Power DVD HD v.6.5 ale dzialaja na v.7.2 (7.1) i tak w tak jezeli chcesz taki film oberzec to instalujesz taki player ktory mu pasuje raz 6.5 a jak masz chcice na inny to deinstalujesz 6.5 a instalujesz 7.2 i wtedy chodza inne ktore chcesz obejrzec mysle ze narazie nie ma innej alternatywy poniewaz temat HDDVD jest swierzy i playerow do odtwarzania tego formatu to jak na lekarstwo , jeszcze inny temat z wypaleniem tego na wielu plytach DVD 4.7 dzieleniem tych podkatalogow to nastepny temat ,chyba ze ktos zna ciekawsze rozwiazania czekam na propozycje i Pozdrawiam.HD1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...